claudia zwiers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „claudia zwiers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „claudia zwiers“.

E. Žilinskas ir M. Paškevičius Europos dziudo pirmenybėse buvo septinti

Septintąsias vietas savo svorio kategorijose sekmadienį Portugalijos sostinėje pasibaigusiame Europos dziudo čempionate užėmė Egidijus Žilinskas (100 kg) bei Marius Paškevičius (+100 kg). E. Žilinskas grupės varžybose nugalėjo slovaką Zoltaną Palkovacsą, tačiau pralaimėjo būsimajam čempionui olandui Henkui Grolui. Paguodos varžybose lietuvis įveikė baltarusį Jevgenijų Baduliną bei turėjo pripažinti penktąją vietą užėmusio brito Peterio Cousinso pranašumą.
2008-04-14

R. Gedutytė pasaulio dziudo taurės varžybų etape Minske - septinta

Sekmadienį Baltarusijos sostinėje pasibaigusiame planetos moterų dziudo taurės varžybų etape septintąją vietą svorio kategorijoje iki 78 kg su olande Marthinde Verkerk pasidalijo Raimonda Gedutytė.Lietuvos sportininkė grupės varžybose pirmąją kovą pralaimėjo vokietei Jenny Karl, kuri vėliau finalo dvikovą dėl aukso medalio pralaimėjo prancūzei Celinei Lebrun.