claudia kuleszka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „claudia kuleszka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „claudia kuleszka“.

Lina Stančiūtė pralaimėjo tarptautinio moterų teniso turnyro Šveicarijoje dvejetų varžybų finale

Šveicarijoje tęsiasi "Lenzerheide Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondas siekia 25 tūkst. JAV dolerių. Šeštadienį dvejetų varžybų finale Lina Stančiūtė žaidusi poroje su vokiete Claudia Kuleszka (Klaudija Kulieška, 1289-os WTA reitinge) 2:6, 3:6 pralaimėjo ukrainietės Marijos Korytcevos ir bulgarės Dimanos Karacevič (taip pat 1289-os WTA) duetui.
2003-06-22

Lina Stančiūtė tarptautinio moterų teniso turnyro Šveicarijoje dvejetų varžybų finale

Šveicarijoje tęsiasi "Lenzerheide Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių. Penktadienį dvejeto varžybų pusfinalyje lietuvaitė Lina Stančiūtė rungtyniaujanti poroje su vokiete Claudia Kuleszka (Klaudija Kulieška, 1289-os WTA reitinge) 7:5, 6:3 įveikė antrąja turnyro porą čekę Petrą Četkovską ir švedę Heleną Ejesson (564-os WTA) ir šeštadienį žais finale.
2003-06-21

L. Stančiūtės pergalės tarptautinio moterų teniso turnyre Šveicarijoje

Šveicarijoje tęsiasi "Lenzerheide Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių. Ir toliau pergalingai turnyre žaidžia vilnietė Lina Stančiūtė. Ketvirtadienį (06.19) vienetų varžybose 799 vietą WTA klasifikacijoje užimanti 17-metė L. Stančiūtė aštuntfinalyje 6:1, 6:3 nugalėjo vokietę Yvonnę Meusburger (Ivonę Moisburger, 318-a WTA) ir pateko į ketvirtfinalį, kur susitiks su turnyro favorite Melinda Czink (Melinda Čink, 141-a WTA) iš Vengrijos.
2003-06-20

L. Stančiūtė pergalingai pradėjo ir tarptautinio moterų teniso turnyro Šveicarijoje dvejetų varžybas

Šveicarijoje tęsiasi "Lenzerheide Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį (06.18) dvejetų varžybų pirmajame rate Lina Stančiūtė poroje su vokiete Claudia Kuleszka (Klaudija Kulieška), WTA reitinge užimančios vos 1289 vietą, 6:4, 6:1 nugalėjo belgės Carolines Maes ir kroatės Ivanos Visič (757-os WTA) duetą ir pateko į ketvirtfinalį, kur ketvirtadienį susitiks su trečiąja turnyro pora vengre Melinda Czink (Melinda Čink) ir Shelley Stephens (Šele ...
2003-06-19

L. Stančiūtė Šveicarijoje iškopė į pagrindinį turnyrą

Šveicarijoje vykstančio tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondas - 25 tūkst. JAV dolerių, vienetų atrankos varžybose lietuvė Lina Stančiūtė (WTA reitingas 798) įveikė tris varžoves ir pateko į pagrindinį turnyrą.