clarisa fernandez

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „clarisa fernandez“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „clarisa fernandez“.

Prasidėjo atvirasis Australijos teniso čempionatas

Pirmadienį (01.19) Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirtosios Australijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

WTA serijos moterų teniso turnyre Anglijoje

Pirmadienį Anglijoje prasidėjo WTA serijos "Hastings Direct International Championships" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 585 tūkst. JAV dolerių.
2003-06-17

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato antrajame rate

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose trečiadienį tęsėsi atvirojo Prancūzijos teniso čempionato (French Open) antrojo rato susitikimai. Vyrų varžybose šių metų atvirojo Australijos čempionato nugalėtojas antrąjį reitingą turintis amerikietis Andre Agassis (Andrė Agasis) tik po penkių setų kovos 5:7, 1:6, 6:4, 6:2, 7:5 įveikė kroatą Mario Ančičių ir pateko į trečiąjį ratą.
2003-05-29

WTA serijos moterų teniso turnyre Floridoje - lyderių pralaimėjimai

Floridoje (JAV) tęsiasi WTA serijos "Sarasota Clay Court Classic" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 140 tūkst. JAV dolerių. Antradienį turnyro nugalėtojos titulą ginanti varžybų favoritė serbė Jelena Dokič 3:6, 3:6 pralaimėjo Paolai Suarez, ketvirtoji turnyro raketė japonė Ai Sugiyama 2:6, 5:7 turėjo pripažinti ispanės Conchitos Martinez (Končitos Martines) pranašumą, o aštuntoji pagal reitingą rusė Tatjana Panova 3:6, 5:7 nusileido Uzbekistano tenisininkei Irodai Tuliaganovai.