city bee

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „city bee“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „city bee“.

Girto vilniečio pasivažinėjimo nuomotu „City Bee“ automobiliu kaina – 20 tūkst. eurų

Galimybė išsinuomoti automobilį girtam vairuotojui sudavė skausmingą smūgį. Prie vairo sučiuptas vyras išgirdo negailestingą teismo verdiktą. Net 2,02 promilės alkoholio pripūtęs vilnietis turės sumokėti 2,4 tūkst. eurų baudą. Dar iš jo bus išieškota vairuoto „City Bee“ automobilio vertę atitinkanti suma – 17,6 tūkst. eurų. Šis incidentas užfiksuotas 2021 m. gruodžio 31-ąją, apie 5.49 val., Totorių gatvėje, Vilniuje.

Girtas vairavęs ir 26-erių merginą pražudęs Raimundas Savukynas kalės 6,5 metų

Girtas prie „CityBee“ automobilio vairo sėdęs ir per avariją merginą pražudęs vairuotojas nebus teisiamas už tyčinę žmogžudystę. Tačiau už netyčinį nusikaltimą nuteistas vairuotojas vienas turės atlyginti žalą nukentėjusiesiems. Automobilį išnuomojusi bendrovė dėl avarijos nekalta ir už žalą atsakingas tik pats vairuotojas, nusprendė Aukščiausiasis Teismas.

Asmens duomenų saugumas: taikėsi ir į prekybos tinklų pirkėjų lojalumo pinigus

Prekybos tinklai į pirkėjų duomenų apsaugą žiūri dvejopai. Vieni teigia, kad jokių duomenų nerenka ir nesaugo. Tuo metu kiti renka, tvarko ir stengiasi užtikrinti jų saugumą. Tačiau nepaisant visų saugumo priemonių, net ir didžiausiems prekybos tinklams teko susidurti su programišių atakomis. Šie kėsinosi pavogti klientų lojalumo kortelėse sukauptus pinigus.
2021-02-21

Pavogti dar vienos bendrovės duomenys: nutekėjo informacija iš orakulas.lt

Tame pačiame forume, kuriame pardavinėjami iš „CityBee“ pavogti duomenys, galima nusipirkti ir kitos lietuvių internetinės svetainės orakulas.lt sukauptus duomenis. Internetinę svetainę valdantys „Olybet“ tikina, kad jiems perėmus svetainę duomenų nutekėjimo nebuvo, tad gyventojai gali jaustis saugūs. Programišiai nutekino internetinės svetainės orakulas.lt vartotojų prisijungimo vardus, elektroninius paštus ir dalį slaptažodžių informacijos, pranešė portalas 15min.
2021-02-18

Gentvilas: „CityBee“ – geras darnaus judumo pavyzdys, o nuo hakerių niekas neapsaugotas

Aplinkos ministras liberalas Simonas Gentvilas trečiadienį išreiškė paramą bendrovei „CityBee“, kurios vartotojų duomenis paviešino programišiai. „Naudojausi ir naudosiuosi „CityBee“ ir „Spark“ paslaugomis, nepaisant to, kad ir mano duomenys nutekėjo. Tai vieni geriausių darnaus judumo verslų, kurie užgimė Lietuvoje per pastaruosius dešimtmečius be ES paramų, subsidijų ir išskirtinių sąlygų“, – feisbuke rašė ministras. „Nuo hakerių nėra apsaugotas nė vienas.

„CityBee“ vadovas Kaikaris: nukentėję klientai turėtų pasikeisti slaptažodžius

Paaiškėjus, kad iš įmonės „CityBee“ pavogta daugiau nei 100 tūkst. vartotojų jautrūs asmeniniai duomenys, įmonė ragina vartotojus pasikeisti savo slaptažodžius ne tik įmonės paskyroje, bet ir kituose puslapiuose. Tiesa, nors vartotojai žada reikalauti „CityBee“ padengti jų patirtą žalą, įmonė apie tai nekalba.

Tarp pavogtų „CityBee“ klientų duomenų – namų, el. pašto adresai, asmens kodai ir slaptažodžiai

Pirmadienio popietę paaiškėjo, kad kibernetiniai nusikaltėliai forume paskelbė apie 110 tūkst. Lietuvoje registruotų „CityBee“ klientų informaciją. Duomenys, kurie buvo įkelti viename iš kibernetinių įsilaužėlių pamėgtų forumų, yra trejų metų senumo. Naktį iš vasario 15-os į 16-ą d. paaiškėjo nauji faktai, susiję su duomenų vagyste. Visa su įvykiu susijusi informacija yra pateikta atsakingoms institucijoms.

Dukrą palaidoję tėvai: ją užmušęs girtas vairuotojas turi atsakyti už nužudymą

Vos 26-erių merginos gyvybę atėmusį, girtą prie „City Bee“ automobilio vairo sėdusį, Raimundą Savukyną pražudytos merginos artimieji prašo nuteisti pagal vieną griežčiausių straipsnių – nužudymą. Šešerių su puse metų bausmės dėl neatsargaus gyvybės atėmimo sulaukęs vyras aukos artimųjų akyse – žudikas. Pateiktoje apeliacijoje artimieji įvardijo, kad R. Savukynas už grotų praleistų 11 metų. Apeliacinis teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti mirtinos avarijos su „City Bee“ automobiliu bylą.

Teismas dar kartą atvers merginą su „City Bee“ pražudžiusio vyro bylos

Apeliacinis teismas trečiadienį pradės nagrinėti mirtinos avarijos su „City Bee“ automobiliu bylą. Apeliacinius skundus joje yra pateikusi tiek dalijimosi automobiliais paslaugas teikianti bendrovė, tiek nuteistasis, tiek nukentėjusieji ir jų advokatai. Bendrovė „Prime Leasing“, teikianti dalijimosi automobiliais paslaugą „City Bee“, skundžia nuosprendžio dalį, kuria neturtinė žala nukentėjusiesiems priteista solidariai iš bendrovės ir nuteisto vairuotojo.

Tautiečiai reikalavimo izoliuotis kartais nesilaiko įžūliai – piktybiškai vaikšto po kavines ir parduotuves

Iš koronaviruso paveiktų šalių grįžę tautiečiai reikalavimo izoliuotis kartais nesilaiko įžūliai – piktybiškai vaikšto po parduotuves, kavines ar restoranus. Nuo pirmadienio dviem savaitėms saviizoliuotis reikia grįžus iš dar penkių valstybių – tarp jų ir Lenkija, Kipras, Amsterdamas. Vieni iš užsienio grįžę tautiečiai tikina pasiruošę nekelti kojos iš namų, kiti gi prabyla net apie sugadintas atostogas.
REKLAMA
REKLAMA

Dukrą avarijoje praradęs tėvas: įsivaizduokite, girtas žmogus važinėja po miestą 135 km/h greičiu

Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį vyrui, kuris būdamas girtas su „CityBee“ automobiliu rėžėsi į taksi ir pražudė juo važiavusią merginą. Jos artimieji siekė, kad kaltininkas būtų teisiamas už tyčinį nužudymą. Teismas nusprendė, šimtatūkstantinius civilinius ieškinius kartu su nuteistuoju turės atlyginti ir automobilių nuomos bendrovė.

Gyventojai pasipiktinę: tikrintis dėl koronaviruso žmonės važiuoja su „City bee“ automobiliais

Į Vilniuje ir Kaune startavusius mobilius koronaviruso patikros punktus jau nuo vidurdienio automobiliais pradėjo važiuoti pirmieji pacientai. Vien sostinėje per dieną ketinama atlikti apie 100 tokių tyrimų. Kaune – apie 70. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga skelbia, kad net ir pridavę tyrimą dėl koronaviruso gyventojai ir toliau privalo izoliuotis, o ne laisvai vaikščioti po parkus ar parduotuves.

Girtą „City Bee“ vairuotoją siūlo teisti už tyčinį merginos nužudymą

Per Vilniaus apylinkės teisme trečiadienį vykusį posėdį žuvusiosios advokatas paprašė su „City Bee“ automobiliu merginą pražudžiusį Raimundą Savukyną teisti už tyčinį nužudymą. „Į šį prašymą buvo atsižvelgta, (...) dabar byla bus perduota Vilniaus apygardos teismui“, – BNS sakė Vilniaus apylinkės teismo atstovė Rimantė Kraulišė.

Girtas „City Bee“ vairuotojas bėgo nuo policijos – bandė mėtyti pėdas

Neblaiviam „City Bee“ vairuotojui nepavyko pabėgti nuo pareigūnų ir užmėtyti pėdsakų. Trečiadienį policija gavo pranešimą, kad galimai neblaivus vairuotojas važiuoja „CITY BEE“ įmonės automobiliu VW GOLF. Pastebėjus automobilį ir įjungus mėlynos ir raudonos spalvos švyturėlius su specialiais garso signalais minėtas automobilis nesustojo. Prasidėjo bėglio gaudynės. Automobilio vairuotojas padidinęs greitį nuvažiavo, vėliau jis buvo pastebėtas, įsitikinta – automobilyje kitų asmenų nebuvo.
Kriminalai 2019-05-30

Merginą pražudžiusio girto „City Bee“ vairuotojo byla – ant teisėjų stalo

Penktadienį Vilniaus apylinkės teisme atversta merginą pražudžiusio „City Bee“ vairuotojo byla. Per pirmąjį posėdį byla nepradėta nagrinėti iš esmės, nes į ją įstojo draudimo bendrove „Ergo Insurance SE“. Ji paprašė padaryti pertrauką, BNS sakė prokuroras Tomas Čepelionis. Šioje byloje kaltinimai pateikti 1963 metais gimusiam Raimundui Savukynui, jis pernai balandžio 22-osios paryčiais neblaivus vairuodamas nuomotą automobilį sukėlė avariją, per kurią žuvo mergina.
Kriminalai 2019-05-17

Teismą pasiekė girto ir moterį pražudžiusio „City Bee“ vairuotojo byla

Teismui perduota byla dėl neblaivaus „City Bee“ vairuotojo sukeltos avarijos, per kurią žuvo kitu automobiliu važiavusi keleivė. Kaip trečiadienį pranešė prokuratūra, ikiteisminiam tyrimui vadovavęs ir kaltinamąjį aktą surašęs Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Tomas Čepelionis baudžiamąją bylą perdavė nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui. 56 metų Raimundas Savukynas bus teisiamas dėl vairavimo išgėrus, taip pat dėl 26 metų K. G., vykusios taksi automobiliu, žūties.
Kriminalai 2019-04-10

Bus teisiamas keleivę pražudęs neblaivus „City Bee“ vairuotojas

 Vilniaus apygardos prokuratūra baigė tirti prieš metus įvykusios tragiškos eismo nelaimės bylą – tuomet per neblaivaus „City Bee“ vairuotojo sukeltą avariją žuvo kitu automobiliu važiavusi keleivė. „Ikiteisminis tyrimas baigtas, rašomas kaltinamasis aktas, kitą savaitę byla turėtų pasiekti teismą“, – BNS sakė prokuroras Tomas Čepelionis. 56 metų Raimundas Savukynas bus teisiamas dėl vairavimo išgėrus, taip pat dėl 26 metų K. G., vykusios taksi automobiliu, žūties.
Kriminalai 2019-03-31

Susisiekimo ministerija atsisako idėjos viešinti neblaivių vairuotojų pavardes

Susisiekimo ministerija atsisako anksčiau šiais metais išsakytos idėjos viešinti neblaivių vairuotojų pavardes. Tokią iniciatyvą ministerija svarstė šiemet balandį po rezonansą sukėlusios avarijos. Dabar ministerija teigia, kad toks vardų ir pavardžių viešinimas prieštarautų Europos Sąjungos (ES) asmens duomenų apsaugos taisyklėms.
Aktualijos 2018-12-30

Vilniaus rajone į griovį virto „CityBee" automobilis

Vilniaus rajone, kelyje Vilnius – Švenčionys, 13 val. į avariją pateko „CityBee“ automobilis, vairuojamas 39 metų moters. Po eismo įvykio moteris buvo prispausta mašinoje, gelbėtojams ją teko vaduoti iš visiškai sumaitoto automobilio. Moteris patyrė galvos traumą, ją skubiai išgabeno atvykę medikai. Vairuotoja buvo blaivi. Pirminiais duomenimis, moteris nesuvaldė išsinuomoto automobilio ir vertėsi griovyje. Įvykio aplinkybės nėra aiškios.
Kriminalai 2018-09-12

Skaudi nelaimė Alytuje: „City Bee“ susidūrė su taksi, 2-metis reanimacijoje

Alytuje, Rūtų-Tvirtovės-Jotvingių-Naujosios gatvių sankryžoje, penktadienio vakarą susidūrė dvi transporto priemonės: nuomos kompanijai „City Bee“ priklausantis „Volkswagen“ ir taksi automobilis „Opel“, rašoma portale alytusplius.lt. Liudininkų duomenimis, greitoji medicinos pagalba vieną po kito į ligoninę vežė įvykio metu nukentėjusius žmones. Nelaimė įvyko 23 valandą.
Kriminalai 2018-07-14

Pasimokė iš tragiškos avarijos: „City Bee“ ieškos, kaip užkirsti kelią girtiems vairuotojams

Dalijimosi automobiliais paslaugą „Citybee“ teikianti bendrovė sako ieškanti technologinių sprendimų, kaip neleisti prie vairo sėsti išgėrusiems asmenims. Tokią pačią paslaugą „Spark“ siūlanti įmonė alkoblokų ar alkotesterių automobiliuose idėją vertina atsargiai. Šios bendrovės pastarosiomis savaitėmis aktyviau sprendžia, kaip užkirsti kelią jų paslaugomis naudotis išgėrusiems vairuotojams.
Aktualijos 2018-06-30

R. Masiulis: alkoblokai reikalingi ne tik „CityBee“ automobiliuose

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis susitikęs su automobilių dalijimosi paslaugų įmonių „CityBee“ ir „Spark“ atstovais paskelbė, kad dėl alkoblokų šių įmonių automobiliuose diskusija bus tęsiama, tačiau taip pat norima šį reikalavimą ir išplėsti. R. Masiulio teigimu, reikėtų žvelgti ne tik į „Citybee“ ar „Spark“ automobilius, tačiau ir į transportą, kuriuo vežami vaikai, tar[miestinį transportą.
2018-04-24

S. Skvernelis įvertino idėją dėl alkoblokų

Premjeras Saulius Skvernelis abejoja, ar siūlymai įrengti nuomojamuose automobiliuose vadinamuosius alkoblokus, neleidžiančius užvesti automobilio neblaiviems, išspręs dėl girtų vairuotojų kylančias problemas. Interviu Lietuvos radijui S. Skvernelis antradienį pabrėžė, kad alkoblokai nėra panacėja, o apsisprendimą, ar juos įrengti, reikėtų palikti pačioms automobilių nuomos kompanijoms.

Po „City Bee“ tragedijos žuvus jaunai moteriai laukia pokyčiai

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis antradienį su automobilių dalijimosi paslaugų įmonės „City Bee“ atstovais aptars galimybes diegti vadinamuosius alkoblokus, neleidžiančius užvesti automobilio neblaiviems asmenims. Diskusija apie transporto priemonės užvedimą blokuojančių alkotesterių įrengimą inicijuojama po savaitgalį įvykusios tragiškos avarijos, kai „City Bee“ automobilį vairavęs neblaivus asmuo sukėlė eismo įvykį – per jį žuvo taksi automobilyje sėdėjusi moteris.
Aktualijos 2018-04-24

Girtam „CityBee“ vairuotojui pražudžius jauną moterį, griežta žinia lietuviams

Po skaudžių neblaivių vairuotojų sukeltų avarijų susisiekimo ministras Rokas Masiulis sako, kad svarstomos galimybės įdiegti nuomuojamuose automobiliuose vadinamuosius alkoblokus, viešinti pagautų neblaivių vairuotojų pavardes. Anot jo, kol kas svarstomi galimi įpareigojimai alkoblokus, kurie neleistų užvesti automobilio neblaiviems asmenims, įdiegti automobilių dalijimosi paslaugas teikiančioms įmonėms, tačiau svarstoma ir kitų priemonių.

Jauną moterį pražudęs „CityBee“ vairuotoją prašoma suimti: atskleidė detalių apie jį

Prokuratūra kreipėsi į teismą ir prašo suimti neblaivų vairuotoją, sekmadienio paryčiais avarijoje pražudžiusį merginą. Prokuratūros atstovė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė BNS sakė, kad vyrą prašoma suimti dviem mėnesiams. Posėdis vyksta pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme. 26 metų žuvusioji K. G. vyko taksi automobiliu. Pasak policijos, avarijos kaltininkas – neblaivus kito automobilio vairuotojas. Nelaimė įvyko 4.17 val. Laisvės prospekto ir T. Narbuto gatvių sankryžoje.
Kriminalai 2018-04-23

Po siaubingos „CityBee“ tragedijos – valdžios siūlymas

Po sekmadienio naktį Vilniuje įvykusios tragiškos avarijos, kurios metu žuvo jauna mergina, susisiekimo ministras Rokas Masiulis teigia, kad reikia diskutuoti apie vadinamųjų alkoblokų – transporto priemonės užvedimą blokuojančių alkotesterių – įrengimą nuomojamuose automobiliuose. Policija teigia, kad nelaimės sostinėje kaltininkas – neblaivus vyras, vairavęs nuomotą automobilį.
Aktualijos 2018-04-22

„CityBee“ perka 1 000 naujų automobilių

Lietuvių įkurtas ir vos per kelerius metus vienu didžiausių automobilių dalijimosi operatorių Rytų Europoje tapęs „CityBee“ nemažina apsukų. Startuolis inicijavo atvirą pirkimo konkursą, kurio tikslas – rasti tiekėjus, galinčius per porą metų pristatyti net 1 000 reikalavimus atitinkančių naujų automobilių.
2017-11-20

Kaune startuoja dalinimosi dviračiais ir automobiliais paslaugos

Kaune trečiadienį pradedamos teikti dalinimosi dviračiais ir automobiliais paslaugos „City Bee“, paslauga startuoja su 150 dviračių. „Šiandien į miestą atvažiuoja oranžiniai dviračiai. (...) Dviračiai labai geri, patogūs ir manau, kad ir miestiečiai ir svečiai jais naudosis“, – žurnalistams sakė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.
2016-05-18

Kauno meras išsigelbėjo nuo etikos sargų

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) šią savaitę nusprendė nepradėti tyrimo po opozicinės Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) frakcijos Kauno miesto taryboje kreipimosi dėl galimai mero Visvaldo Matijošaičio supainiotų interesų.
Aktualijos 2016-04-23

Vilniuje į medį rėžėsi išnuomotas automobilis „City Bee“

Sekmadienį apie 21 valandą gautas pranešimas, kad prie prekybos centro “Panorama”, Pieninės gatvėje į medį rėžėsi išnuomotas automobilis „City Bee“. Juo važiavo trys jaunuoliai. Du iš jų – dar mokiniai, jiems maždaug po 18 metų. Vienas iš jų ir vairavo automobilį. Abu dėl patirtų sužeidimų išgabenti į ligoninę. Trečiasis vaikinas – šiek tiek vyresnis. Jis su 18-mečiais yra iš tos pačios mokyklos. Jis vienintelis turėjo vairavimo teises.
Kriminalai 2016-02-07

Automobiliais leis važinėtis už centus

 Vienintelė trumpalaikės automobilių nuomos paslaugas siūlanti įmonė Lietuvoje „CityBee“ po trejų metų veiklos džiaugiasi jau nuostolių nebenešančia veikla ir vilniečiams pasiūlys dar lankstesnes paslaugas. „Anksčiau veikla buvo paremta klientais, kurie naudodavosi ilgalaikės automobilių nuomos paslaugomis. Dėl šios priežasties dalijimosi stotelės buvo įrengtos prie verslo centrų. Galiausiai įkainiai keitėsi nuo valandinio iki pusvalandinio, o šiandien taikysime minutinę apskaitą.
2015-03-14
Į viršų