citroen c3

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „citroen c3“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „citroen c3“.

„Citroën C3 Aircross“ sieks tapti įperkamiausiu septynių vietų SUV

Citroën“ paskelbė pirmąsias naujo „C3 Aircross“ nuotraukas. Šio modelio dizainas atkartoja C3 hečbeko kontūrus, viduje siūlydamas geriausią klasėje erdvę, komfortą ir konkurencingą kainą, kurią gamintojas žada paskelbti šiek tiek vėliau.  Naujame „C3 Aircross“ stiliuje išsiskiria naujosios „Citroën“ dizaino kalbos elementai, kurie buvo pristatyti „Oli“ koncepcijoje, ir debiutavo C3 modelyje. Šio modelio išvaizda perteikia naujuosius prekių ženklo skiriamuosius bruožus.
2024-04-19

Pigiausi nauji elektromobiliai Lietuvoje: iš ko rinktis elektromobilio norintiems vairuotojams?

Automobilių gamintojams plečiant elektra varomų modelių pasiūlą ir auganti įkrovimo stotelių infrastruktūra natūraliai didina ir elektromobilių paklausą Lietuvoje. Vadovaujantis VĮ „Regitra“ duomenimis, 2023 metais Lietuvos automobilių parką papildė 4 851 elektromobilis, iš kurių 2 060 buvo visiškai nauji. 2023-aisiais Lietuvos naujų elektromobilių rinkoje dominavo trys gamintojai: „Volkswagen“ (393 vnt.), „Tesla“ (242 vnt) ir „Nissan“ (220 vnt.
2024-02-08

„Citroën“ žengia į civilizuotų ir įperkamų elektromobilių rinką: pristatė 320 km nuvažiuojantį „Citroën ë-C3“

Prancūzijos automobilių gamintojas „Citroën“ vėl žengia drąsų žingsnį elektromobilių rinkoje, pristatydamas naująjį ë-C3. Šis naujasis modelis, kuris įveikia 320 km viena įkrova, bus siūlomas už pradinę kainą nuo 23 300 Eur. Tačiau verta pastebėti, kad tokia kainodara numatyta nevisose šalyse, Lietuvos rinkoje galutinė kaina bus patikslinta po 3 mėnesių. „Citroën“ su šiuo elektromobiliu siekia patraukti vartotojus, kurie ieško aukštos vertės už prieinamą kainą.
2023-12-20

Naujos kartos „Citroën C3“ tapo elektromobiliu: kainuos nuo 23 tūkst. eurų, nuvažiuos iki 320 km

Prancūzijos automobilių gamintojas „Citroën“ vėl žengia drąsų žingsnį elektromobilių rinkoje, pristatydamas naująjį ë-C3. Šis naujasis modelis, kuris įveikia 320 km viena įkrova, bus siūlomas už pradinę kainą nuo 23 300 Eur. Tačiau verta pastebėti, kad tokia kainodara numatyta nevisose šalyse, Lietuvos rinkoje galutinė kaina bus patikslinta po 3 mėnesių. „Citroën“ su šiuo elektromobiliu siekia patraukti vartotojus, kurie ieško aukštos vertės už prieinamą kainą.
2023-10-19

Pietų Amerikos rinkai skirtas „Citroën C3“ neišlaikė elementarių saugumo bandymų

Išimtinai Pietų Amerikos rinkai skirtas „Citroën C3“ naujausiuose saugumo bandymuose gavo ypatingai prastą įvertinimą. Iš tiesų, praėjusiais metais pristatytas „Citroën C3“ negavo nei vienos „LatinNCAP“ žvaigždutės. Saugumo bandymuose dalyvavęs modelis neturi nieko bendro su tuo, kurį „Citroën“ parduoda Europoje. Nors gamintojas planuoja naują „C3“ modelį pristatyti dar šiais metais, tačiau Pietų Amerikos ir Europos rinkoms skirti modeliai skiriasi kaip diena ir naktis.
2023-07-17

Atnaujinto „Citroën C3“ ir naujos kartos „Opel Corsa“ palyginamasis testas: Skirtumų daugiau negu panašumų

Prancūzijos ir Vokietijos automobilių kūrėjai galėtų būti pavyzdžiu, kaip reikia išnaudoti tuos pačius įrankius konstruojant absoliučiai skirtingus automobilius.
2022-01-27

Naujasis kompaktinis krosoveris „Citroen C3 Aircross“ perkopė 100 tūkst. parduotų vienetų ribą

Praėjus vos dešimčiai mėnesių po premjeros „Citroen“ jau pardavė 100 tūkst. naujojo kompaktinio krosoverio „C3 Aircross“ vienetų. Beveik 70 tūkst. buvo parduoti nuo 2018 m. pradžios. Tai yra antras pagal populiarumą gamintojo modelis ir pagal pardavimus nusileidžia tik C3. Jis patvirtina gamintojo plėtros planus. Šiemet per pirmąjį pusmetį „Citroen“ pardavimai augo 9 proc. ir tai yra geriausias gamintojo rezultatas Europoje per pastaruosius 7 metus.
2018-08-10

„Citroën C3 Aircross“ testas: Balta varna

Aivaras Grigelevičius Nauja diena, naujas krosoveris. Taip būtų galima apibūdinti dabartinę situaciją automobilių naujienų pasaulyje, bet tuo stebėtis nereikėtų. Tai itin geidžiamas automobilio kėbulas, dėl kurių kenčia hečbekų, sedanų, universalų ar net sportiškų modelių mėgėjai. Anksčiau ar vėliau didžioji dauguma automobilių keliuose turės krosoverio arba „SUV“ tipo kėbulą.
2018-04-27

Iš mechanikų pasaulio : kaip „Citroen“ specialistai per tris valandas sulipdė sudaužytą „C3 WRC“

„Citroen Racing“ komandos narys ir gabus lenktynininkas, Krisas Meeke, praėjusiame Argentinos ralyje padarė keletą klaidų, kurios turėjo supykdyti ne vieną lenktynių komandos atstovus.  Argentinos ralio metu Krisas Meeke nesuvaldė „C3 WRC“ bolido, išslydo iš trasos ir labai stipriai aplamdė prancūzišką hečbeką. Įprastai, daugelis nuleistų galvą ir galvotų apie sekantį lenktynių etapą, tačiau „Citroen Racing“ specialistai pasiduoda tik tuomet, kuomet nebeturi atsarginių detalių.
2017-05-03

Paryžius 2016: „Citroen“ visus ruošiasi pavergti stilinga „C3“ išvaizda

Prancūzijos automobilių gamintojai savo gimtinėje pristatė ne vieną svarbią naujieną, kuri, galbūt, bus įdomi ir Lietuvoje gyvenantiems vairuotojams. Viena iš jų - naujos kartos „Citroen C3“ hečbekas, šviežutėlė „Renault Clio“, „Ford Fiesta“ ir „Volkswagen Polo“ alternatyva, kuri visuose „Citroen“ salonuose pasirodys 2017 metų pavasarį. Jeigu esate europietiškų automobilių gamintojas, jūs puikiai suprantate kokią svarbą turi B segmento automobiliai.
2016-10-14
REKLAMA
REKLAMA

„Citroen“ nauju bolidu sieks iškovoti dar vieną čempionų titulą

Automobilių gamintoja „Citroen“, oficialiai pristatė naują bolidą su kuriuo, daugybę titulų iškovojęs gamintojas, sieks susigrąžinti lyderio etiketę. Po to, kai iš pasaulio ralio čempionato pasitraukė „Citroen“ auksinė žuvelė, Sebastienas Leobas, o prancūziškų automobilių gamintojos vadovai panoro didesnį dėmesį skirti WTCC pirmenybėms, minimalų gamintojo palaikymą turėjusi „Citroen Racing“ iš visų jėgų stengėsi neatsilikti nuo lyderių.
2016-09-22

Vilniaus rajone pagrobtas automobilis rastas sudaužytas

Du jaunuoliai jėga ištempė vairuotoją ir jį sumušę pagrobė automobilį. Sekmadienį į policiją kreipėsi Vilniaus rajono, Rudaminos kaimo 46 metų G.L., kuris pranešė, jog du jaunuoliai ištempė iš automobilio „Citroen C3“ ir sumušę pagrobė transporto priemonę. Pareigūnai vėliau rado sudaužytą automobilį Rudaminos kaimo pakraštyje. Įvykio vietoje sulaikytas 19-metis T.A.J.  Jis uždarytas į areštinę.
titulinis 2012-10-01

Balsas.lt testas: „Toyota Yaris“ ‒ ar nuobodus automobilis gali būti jaunatviškas?

Pasakyti ką nors įdomaus ir originalaus apie naują „Toyota“ modelį yra ilgų apmąstymų, susikaupimo ir improvizacijos reikalaujanti užduotis. Taip yra todėl, kad beveik visi šios markės automobiliai funkcionuoja pavyzdingai racionaliai ir yra pritaikyti masiniam vartojimui, todėl jiems praktiškai neįmanoma pritaikyti jokių epitetų – nei teigiamų, nei neigiamų. Formuoti markės charakterio niekas kol kas neskuba.
2012-01-01

Vilniuje daugiabučio namo kieme padegtas automobilis

Naktį iš antradienio į trečiadienio sostinės Minties gatvės namo kieme buvo padegtas uždarajai akcinei bendrovei priklausantis automobilis „Mercedes Benz E200“. Kaip pranešė Vilniaus apskrities VPK, nuo liepsnojusio automobilio apdegė ir šalia stovintis automobilis „Citroen C3“. Tą pačią naktį kitame sostinės rajone - M.Mažvydo gatvėje pavogtas 2005 metų laidos „VW Tauran“. Nuostolis - 25 200 litų.

Vagys iš namų nešė pinigus, rūbus ir pistoletus

Įsibrovę į vilniečių, palangiškių ir panevėžiečių namus, vagys nešė, kas po ranka pakliuvo - pinigus, rūbus, pistoletus, dokumentus, juvelyrinius dirbinius. Penktadienį nežinomi nusikaltėliai įsibrovė į Linkmenų gatvėje esantį butą. Nuo ilgapirščių neapsaugojo ir šarvuotos durys. Išlaužę spyną, jie pavogė įvairius juvelyrinius dirbinius, vaizdo kamerą, odinę striukę, odinius batus, 20 tūkst. litų, 2 tūkst. 500 eurų bei nenustatytą sumą kitos valiutos.
Į viršų