chuck norris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chuck norris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chuck norris“.

Laikui nepavaldus legendinis Chuck Norris: pamatykite, kaip 83-ejų vyras atrodo dabar

Aktorius Carlos Ray Norris, kuriam dabar 83 metai, pasaulio nepaliauja stebinti jau kelis dešimtmečius. Jis yra žymus JAV kovos menų meistras bei Holivudo aktorius, kuris geriausiai žinomas kaip Chuck Norris. Vyras atliko pagrindinį vaidmenį televizijos seriale „Volkeris, Teksaso reindžeris“. Aktorius papasakojo, kaip gimė Chuck Norris etiketė: „Chuckas“ iš tikrųjų buvo pravardė, man duota kariuomenėje.
60 2023-06-15

Laikui nepavaldus Chuck Norris – jau 80-metis: pokyčių – kaip nebūta

Kovo 10-ąją Carlos Ray Norris paminėjo ypatingą dieną. Žinomam aktoriui suėjo 80 metų. Jis yra žymus JAV kovos menų meistras bei Holivudo aktorius, kuris geriausiai žinomas kaip Chuck Norris. Vyras atliko pagrindinį vaidmenį televizijos seriale Volkeris, Teksaso reindžeris. Gimimo dienos proga aktorius parašė wnd.com įdomių faktų apie save. Vyras papasakojo, kaip gimė Chuck Norris etiketė: „Chuckas“ iš tikrųjų buvo pravardė, man duota kariuomenėje.
2020-03-10

Nuotraukoje – žinomas Lietuvos atlikėjas: atskleidė, apie ką svajojo vaikystėje

Daugialypio artisto Vido Bareikio naujutėlė daina „Pažiūrėk į mane, mama“ yra ne kas kita, kaip nuoširdus ir atviras paties atlikėjo laiškas mamai, kurį sėstų rašyti norėdamas pasidžiaugti pagaliau įvaldytais sparnais ir pasiekta kalno viršūne, rašoma pranešime spaudai. „Toks laimingas per gyvenimą dar niekad nebuvau“, – naujausiame kūrinyje dainuoja Vidas ir interviu duodamas neleidžia suabejoti: VISKAS įmanoma.
2019-10-16

Fotografai nežino, kaip tą paaiškinti: juos pribloškė žmogus-legenda Chuckas Norrisas

Aktorius Chuckas Norrisas, kuriam dabar 77 metai, pasaulio nepaliauja stebinti jau kelis dešimtmečius. Ir tai ne tik jo gebėjimas grįžti į filmavimo aikštelę po ilgų metų pertraukos, bet ir, atrodo, gebėjimas tiesiog nesenti. Paskutinį kartą C. Norrisas filmavosi 2012 metais filme „Nesunaikinami 2“. Tačiau vėliau, nepaisant to, kad aktorius yra pasitraukęs iš aktyvaus darbo ir gyvena ramų gyvenimą, karts nuo karto vis tik pasirodo jo nuotraukų.
2017-04-29

Šventinis Ch. Norris atsakas Jean-Claude Van Damme

Tai šventinė parodija Jean-Claude Van Damme reklaminio klipo tema. Tiesa, tai nėra realus vaizdelis, o kompiuterinė vengrų animacijos kompanijos „Delov Digital“ kalėdinė fantazija.
2013-12-27

Interneto sensacija tapęs vaizdelis: Ch. Norrisas parodijuoja J. C. Van Dammą

Neseniai „YouTube“ svetainėje pasirodė vaizdo įrašą, kuriame legendinis aktorius Ch. Norrisas parodijuoja J. C. Van Dammą, kuris dar šį rudenį filmavosi reklamoje, laviruodamas ant dvejų sunkvežimių.
2013-12-20

Ch. Norrisas tapo Čekijos reklamos veidu

Septyniasdešimtmetį atšventęs veiksmo filmų aktorius Chuckas Norrisas tapo telekomunikacijų bendrovės ,,T-Mobile„ reklamų herojumi Čekijoje. Nuotaikingose reklamose visame pasaulyje populiarių juokelių personažas švenčia Kalėdas su Čekijos šeima. Nauja su humoru sukurtų reklaminių siužetų banga jau ritasi ir į kitas Centrinės ir Rytų Europos šalis. Reklamos agentūros ,,Saatchi&Saatchi“ sukurtose reklamose Ch. Norrisas kartu su čekų šeima gamina šventinį karpį.
2010-12-29
Į viršų