christopheris schindleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „christopheris schindleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „christopheris schindleris“.

„Premier“ lygoje – keturios pergalės 1:0

Ketverios šeštadienio Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0. Fantasišką pergalę iškovojo „Bournemouth“ komanda. Ji svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Newcastle United“. Tris taškus lėmė 92-ąją minutę pelnytas įvartis. Po Andrew Surmano perdavimo įmušė Steve’as Cookas. „Burnley“ taip pat pasiekė pergalę išvykoje – 1:0 (0:0) palaužė „Southampton“. 81-ąją minutę asistavo Johannas Bergas Gudmundssonas, o įmušė Samas Vokesas.
2017-11-04

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų grįžta į Anglijos „Premier“ lygą

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų pertraukos grįžta į Anglijos „Premier“ lygą. Mažiau nei 200 tūkstančių gyventojų turinčio miesto komanda pirmadienį po 11 metrų baudinių serijos nugalėjo „Reading“ ir iškovojo vietą aukščiausiame šalies futbolo divizione. Londono „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse „Huddersfield Town“ į priekį galėjo išsiveržti mačo pradžioje, bet nepasinaudojo puikiomis progomis. Per 90 minučių įvartis nekrito. Per pusvalandį pratęsimo – taip pat.