christophas hartingas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „christophas hartingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „christophas hartingas“.

Andrių Gudžių tarsi smuikininką virtuozą į čempionatą lydintis treneris: važiuojame medalio

Andrius Gudžius į Europos lengvosios atletikos pirmenybes išvyko kaip planetos čempionas. Nekalbusis 27-erių kaunietis prieš skrydį į Berlyną su žurnalistais bendrauti atsisakė, bet varžybų planais ir ambicijomis pasidalijo disko metiko treneris Vaclovas Kidykas. Medalio spalvą greitai pamatysime – Treneri, kokios mintys prieš skrydį? – Geros. Šventė prasideda. Andrius jau iškovojo nemažai medalių, bandysime papildyti apdovanojimų gausą. O kokios spalvos – greitai pamatysime.
2018-08-06

Pasaulio čempionas Andrius Gudžius triumfavo ir Deimantinės lygos finale!

Praėjusį mėnesį planetos čempiono titulą nuskynęs disko metikas Andrius Gudžius į kolekciją pridėjo dar vieną svarų apdovanojimą. Prestižinių IAAF Deimantinės lygos varžybų finale lietuvis artimiausia konkurentą pranoko beveik dviem metrais bei iškovojo pirmąją vietą! Nuo pat pirmojo metimo varžybų lyderiu buvęs A. Gudžius geriausiu trečiuoju bandymu diską numetė 68,16 m. Antrąją vietą užėmė jamaikietis Fedrickas Dacresas (66,31 m), trečiąją – lenkas Piotras Malachowskis (65,73 m). Sezono lyderi...
2017-09-02

Disko metikas Andrius Gudžius finale nesužibėjo

XXXI vasaros olimpinių žaidynių lengvosios atletikos varžybose šeštadienį finale Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius neaplenkė nė vieno varžovo bei tenkinosi dvylikta pozicija – 60,66 m (60,66 m - 58,89 m - x). Išvakarėse A. Gudžius kvalifikacinėse varžybose geriausiu trečiuoju bandymu įrankį nuskraidino 65,18 m ir, pagerinęs asmeninį sezono rekordą, tarp septyniolikos A grupės dalyvių buvo trečias, o bendroje įskaitoje tarp 35-ių dalyvių užėmė ketvirtą vietą.