chrisas douglas-robertsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chrisas douglas-robertsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chrisas douglas-robertsas“.

D. Gailiaus ekipa patyrė nesėkmę

Pirmąją nesėkmę antrose Italijos pirmenybių rungtynėse patyrė Bolonijos „Canadian Solar“ klubas su Deividu Gailiumi, kuris svečiuose 90:96 nusileido Avelino „Sidigas “ (1 ir 1) komandai. Lietuvis per 11 žaidimo minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai) ir atkovojo 3 kamuolius. Pralaimėjusiems Chrisas Douglas-Robertsas įmetė 23 taškus, Jaredas Homanas (9 atk. kam.
2011-10-16

Po 20 metų pertraukos NCAA krepšinio čempionais tapo Kanzaso studentai

Po dviejų dešimtmečių pertraukos JAV studentų krepšinio lygos (NCAA) čempione tapo Kanzaso "Jayhawks" komanda, pirmadienį finale po pratęsimo 75:68 (33:28, 30:35, 12:5) įveikusi Memfio "Tigers" ekipą. 20 taškų nugalėtojams pelnė Darrellas Arthuras, 18 - Mario Chalmersas, 12 - Brandonas Rushas, 11 - Sherronas Collinsas. Memfio gretose sėkmingiausiai žaidė Chrisas Douglas-Robertsas (22 tšk.), Derrickas Rose`as (18 tšk.