Chersonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Chersonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Chersonas“.

Regiono vadovas: per Rusijos išpuolį Chersono mieste žuvo vienas žmogus

Rusijos pajėgoms pirmadienį smogus Chersono miestui, vienas žmogus žuvo, o kitas buvo sužeistas, pranešė regiono vadovas Oleksandras Prokudinas. Pranešama, kad buvo apšaudytos vienos iš Dnipro rajone esančios bendrovės patalpos.  O. Prokudino teigimu, vienas civilis žuvo, o 72 metų vyras dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninę.  Chersoną Rusijos kariai užėmė netrukus po to, kai 2022 metų vasario pabaigoje Maskva įsiveržė į Ukrainą.
2024-05-20

Chersone iš griuvėsių išgelbėti trys vaikai ir moteris

Chersone gelbėtojai išgelbėjo tris vaikus ir moterį iš griuvėsių, atsiradusių dėl valdomosios aviacinės bombos smūgio miesto centrui. Tai „Telegram“ kanale pranešė Valstybinė nepaprastųjų situacijų tarnyba, kuria remiasi „Ukrinform“. „Priešo kariuomenė vidury dienos atakavo centrinę Chersono dalį. Žmonės buvo užblokuoti viename iš pastatų. Gelbėtojai išgelbėjo tris vaikus bei moterį ir perdavė juos medikams“, – rašoma pranešime.
2024-05-15

Rusai apšaudė kaimą Chersono srityje, sužeista moteris

Rusams apšaudant Stanislavo kaimą Chersono srityje, 21 metų vietos gyventoja patyrė galvos smegenų traumą ir buvo kontūzyta. Tai šeštadienį feisbuke pranešė Chersono srities karinė administracija, kuria remiasi „Ukrinform“. „Per rusų apšaudymą Stanislave buvo sužeista vietos gyventoja. 21 metų moteris patyrė galvos smegenų traumą ir buvo kontūzyta“, – rašoma pranešime. Pasak regiono administracijos atstovų, medikai pagalbą nukentėjusiajai suteikė vietoje. Ji atsisakė hospitalizacijos.
2024-04-27

Ukrainos kontržvalgyba suėmė Rusijos bendrininkus, padėjusius suorganizuoti suklastotą referendumą

Ukrainos kontržvalgyba sulaikė dar devynis kolaborantus, priklausiusius vadinamajai „rinkimų komisijai Nr. 826“, rusų sudarytai tuo metu užgrobtame Chersono srities Berislavo rajone, pranešė Ukrainos slaptoji tarnyba SBU. Pranešta, kad jau identifikuota jų vadovė slapstosi nuo teisingumo laikinai okupuotoje teritorijoje. Per tyrimą paaiškėjo, kad paskirta eiti pareigas, ji organizavo neteisėtą Rusijos referendumą dėl regiono „įstojimo“ į Rusiją.
2024-04-26

Rusai praėjusią parą apšaudė 24 gyvenvietes Chersono srityje, yra aukų

Praėjusią parą Rusijos kariškiai apšaudė 24 Chersono srities gyvenvietes – vienas žmogus žuvo, o dar penki buvo sužeisti. Tai trečiadienį „Telegram“ kanale pranešė Chersono srities karinės administracijos vadovas Oleksandras Prokudinas, kuriuo remiasi „Ukrinform“. Priešo smūgius patyrė Chersonas, Bilozerka, Antonivka, Sadovė, Poniativka, Jantarnė, Tomyna Balka, Mylovė, Tiahinka, Beryslavas, Novoberyslavas, Novooleksandrivka, Lvovė, Kizomysas, Novokajiriai, Krupycia, Kozackė, Osokorivka, Havryl...
2024-04-24

Ukraina iš okupuotų teritorijų susigrąžino šeimą su dviem vaikais ir dar tris ukrainiečius

Į Ukrainos kontroliuojamą teritoriją iš laikinai okupuotos jos dalies grįžo šeima su dviem vaikais, 16 metų našlaitė, taip pat 18 metų vaikinas ir mergina, netekę tėvų globos. Tai feisbuke pranešė Chersono srities karinės administracijos vadovas Oleksandras Prokudinas, kuriuo remiasi „Ukrinform“. „Į Ukrainos kontroliuojamą teritoriją pavyko grąžinti 16-metę našlaitę. taip pat vaikiną ir merginą, 18 metų amžiaus, netekusius tėvų globos.
2024-04-05

Rusai apšaudė Chersono srities Beryslavo miestą iš drono, yra sužeistųjų

Rusijos kariškiai bepiločiais orlaiviais toliau atakuoja Chersono srities Beryslavo miestą, yra sužeistųjų. Tai antradienį pranešė Chersono srities karinė administracija, kuria remiasi „Ukrinform“. „Rusijos kariuomenė toliau puola Beryslavą bepiločiais orlaiviais“, – rašoma pranešime. Pažymima, kad 50 metų vyrą sužeidė iš drono numestas sprogmuo. Nukentėjusysis nugabentas į ligoninę.
2024-03-26

Rusai Chersono srityje dronais taikosi į civilius

Rusijos pajėgos Chersono srityje bepilotėmis skraidyklėmis puola ukrainiečius civilius, praneša naujienų portalas „rbc.ua“. Apie tai, kad penktadienį ir šeštadienį rusų dronai atakavo civilius, paskelbė Chersono srities karinė administracija. Šeštadienį Berislave rusai numetė sprogmenis ant 71 metų vyro, kuris dėl sprogimo sukeltos kojos traumos buvo nugabentas į ligoninę. Penktadienį okupantai iš dronų numetė sprogmenis Lvovės kaime, Chersono srityje.
2024-03-16

Okupantai kelis kartus apšaudė Chersoną, yra nukentėjusiųjų

Antradienio rytą Rusijos kariuomenė kelis kartus apšaudė Chersoną iš kairiojo Dnipro kranto, buvo sužeistas civilis. Tai „Telegram“ kanale pranešė Chersono miesto karinės administracijos vadovas Romanas Mročka, kuriuo remiasi „Ukrinform“. „Rytą Rusijos kariškiai iš laikinai okupuoto kairiojo kranto kelis kartus apšaudė Chersoną. Jie, be kita ko, pataikė į gyvenamuosius namus ir administracinį pastatą centrinėje miesto dalyje“, – rašoma pranešime.
2024-03-12

Rusų dronas atakavo Chersono srities Beryslavo miestą, yra nukentėjusiųjų

Rusijos kariuomenė bepiločiu orlaiviu atakavo Chersono srities Beryslavo miestą, sužeistas 49 metų amžiaus vietos gyventojas. Tai ketvirtadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Chersono srities karinės administracijos spaudos tarnyba, kuria remiasi „Ukrinform“. „Beryslave vietos gyventojas nukentėjo nuo priešo bepiločio orlaivio“, – rašoma pranešime. Pažymima, kad 49 metų vyras patyrė sprogimo sukeltą traumą, skeveldros jam sužeidė abi kojas.  Nukentėjusysis nugabentas į ligoninę.
2024-02-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų