chelsy davy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chelsy davy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chelsy davy“.

Princo Harry eks gyvenimas po skyrybų: nuslėptas nėštumas, žiniasklaidos dėmesys ir ilgai ieškota meilė

Prieš vesdamas Meghan Markle princas Harry turėjo daugybę kitų merginų, vis dėlto nė viena jų taip ir nebuvo karališkosios šeimos dalimi. Chelsy Davy, su kuria princas susitikinėjo ilgiausiai ir rimčiausiai, iš tiesų buvo pavergusi Harry širdį. Tiesa, jų santykiai tai nutrūkdavo, tai ir vėl atsinaujindavo.  Kaip rašo „The Independent“, Haris susipažino su Davy metus 2004 m. Keiptaune. Jiedu užmezgė romantiškus santykius, kurie tęsėsi daugiau apie septynerius metus.
2022-05-13

Buvusi princo Hario mergina išklojo tiesą: „Man buvo labai sunku“

Princo Hario išgyvenamus sunkumus geriausiai supranta Chelsy Davy, kuri septynerius metus su juo palaikė „audringus“ ir nepastovius santykius. Zimbabvėje gimusi gražuolė draugystės su princu patirtį apibūdina kaip „sunkią“ – ji prisipažįsta, kad tokių viešumoje nuolat matomų santykių spaudimas ją „labai gąsdino ir buvo nepatogus“. Pora išsiskyrė 2011 metais – Chelsy kaip vieną iš esminių priežasčių, dėl kurių nutraukė santykius, tuomet įvardijo nenumaldomą žiniasklaidos dėmesį.
2021-05-31

Atskleidė, kaip Meghan elgiasi su Harry „eks“: vis dar baiminasi jo praeities?

Nepaisant to, kad Meghan Markle princą Harry ne tik greit sužavėjo, bet ir tapo jo žmona, o dabar pora augina ir vaikelį, naujajai hercogienei, kaip ir bet kuriai kitai moteriai, vyro buvusios merginos tikrai ne prie širdies. O ką daryti, jei viena iš jų iškelia vestuves, ir pakviečia jose sudalyvauti? Tiesa, princo Harry „eks“ Cressida Bonas tik neseniai susižadėjo su savo ilgamečiu vaikinu Harry Wentworth-Stanley, vis dėlto užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad netrukus pora iškels ir vestuves.
2019-08-28

Prabilo apie Harry santykius su buvusiomis merginomis: kai kas nustebins

Nors dabar princas Harry yra laimingas vedęs buvusią aktorę Meghan Markle, o jų šeimą netrukus papildys ir pirmagimis, jo praeitis buvo išties pašėlusi. Tiesa, princas turėjo ir keletą rimtesnių santykių.
2019-04-05

Keistas potraukis: princo Harry „eks“ ir Markle sieja vienas bendras dalykas

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad princo Harry „eks“ ir jo dabartinės žmonos Meghan Markle negalėtų sieti niekas, realybė yra kiek kitokia. Atrodo, kad moterys išoriškai nė kiek nepanašios, tačiau jos visos turi vieną bendrą detalę. Pasak dailymail.com, princo Harry „eks“ juvelyrė Chelsy Davy ir aktorė Cressida Bonas, kaip ir M. Markle, turi pėdas, kurių antrasis pirštas yra ilgesnis už didijį.
2018-11-01

Markle tai nepatiktų: karališkose vestuvėse – ir puikiai nusiteikusi princo Harry „eks“

Visai neseniai karališkoji šeima atšventė dar vienas vestuves – princesė Eugenie sumainė žiedus su mylimuoju Jacku Brooksbanku. Čia lankėsi daugybė žinomų žmonių – Cara Delevigne, Demi Moore, Ellie Goulding bei daugelis kitų. Šventės nepraleido ir vienas ne itin princui Harry džiaugsmą keliantis svečias – jo „eks“. Buvusi princo Harry mergina Chelsy Davy atvyko su kitu puikiu princo draugu bei jo žmona.
2018-10-17

Atskleista tamsioji princo Harry pusė: nuogybės Las Vegase – tik pradžia

Princo Harry žmona Meghan Markle savo mylimojo gyvenimą išties pakeitė daugybėje sričių, tačiau pasirodo, kad ji ėmė kištis ir į jo santykius su bičiuliais. Pasirodo, kad po gegužę įvykusių vedybų, jis nutraukė ryšius su dviem artimais draugais. Tomas Inskipas ir Astrid Harbord buvo itin artimi princui žmonės, tačiau M. Markle nenori, kad jos mylimas vyras turėtų pagundų. Tomas buvo vienas tų draugų, su kuriais princas kaip reikiant pasilinksmino Las Vegase.
2018-10-11

Gerbėjai nustebę: atskleistas keistas ryšys tarp M. Markle ir princo Harry „eks“

Dar gegužės mėnesį princas Harry vedė savo išrinktąją, aktorę Meghan Markle. Tačiau prieš oficialiai tapdamas jos vyru, princas net 5 metus susitikinėjo su kita gražuole – Chelsy Davy. Vis dėlto panašu, kad net ir po skyrybų princas Harry išliko artimas savo mylimajai, mat ši net pasirodė jo vestuvėse. Įprasta manyti, kad naujosios merginos visuomet nemėgsta tų, su kuriomis jų mylimieji draugavo anksčiau, tačiau tik ne M. Markle. Pasirodo, kad jas su Chelsy net sieja tam tikras įdomus ryšys.
2018-08-19

Atskleista priežastis, kodėl princas Harry išsiskyrė su buvusia mergina: M. Markle turi kam dėkoti

Prieš sutikdamas savo svajonių moterį Meghan Markle, princas Harry metų metus susitikinėjo su žavia blondine, vardu Chelsy Davy. Pora galbūt būtų net susituokusi, tačiau čia nuo lemtingo žingsnio visai to nenorėdami juos sustabdė princo Harry brolis Williamas ir jo mylimoji Kate Middleton. Užsienio žiniasklaidoje pranešama, jog po 5 metų draugystės Harry ir Chelsy galiausiai išsiskyrė, o tai paskatino kitų meilė.
2018-08-14

Prieš pat vestuves – nedovanotina princo Harry klaida: Meghan tikrai turėtų kilti pavydas

Visai neseniai įvyko ilgai lauktos vestuvės – princas Harry vedė mylimąją Meghan Markle. Tačiau net ir šiai gražiai šventei vykstant daugelio dėmesį patraukė netikėta viešnia – jo buvusi mylimoji Chelsy Davy. O šiandien paaiškėjo ir tai, jog prieš pat vestuves buve įsimylėjeliai netgi susiskambino – pokalbio metu tikrai netrūko ašarų. Kiekvienąkart tiesioginės transliacijos metu filmuojant Chelsy veidą, net ir žiūrovams darėsi nemalonu – ji tikrai nespinduliavo meile.
2018-05-24
REKLAMA
REKLAMA

Pasveikinti princą Harrį į vestuves kartu užsuko ir dvi jo buvusios meilės

Buvusi princo Harrio meilė Chelsy Davy – viena pirmųjų Vindzoro rūmų viešnių šeštadieninėse princo vestuvėse, praneša Daily Mail. 2003-2010 m. su princu susitikinėjusi 32-ejų metų moteris puotoje pasirodė geros nuotaikos, o atvyko kartu su Cressida Bonas – kita princo Harrio buvusiąja. Į vestuves Ch. Davy pasipuošė dailia tamsiai mėlyna suknele, derančiu apsiaustu ir akį traukiančia skrybelaite.
2018-05-19

Tarp karališkųjų vestuvių svečių – ir princo Harry „eks“ merginos

Iki karališkųjų vestuvių laiko lieka vis mažiau, tad žiniasklaida netyla ir bando išnarplioti kiekvieną didžios šventės smulkmeną. Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad puotoje dalyvaus per 600 kviestinių svečių. Artimieji, giminės, draugai, įtakingi asmenys – tai dar tikrai ne visi, kuriuos sukvietė Meghan Markle ir princas Harry. Daugiausiai žiniasklaidos dėmesio sulaukė dviejų merginų pavardės svečių sąraše – tai Cressida Bonas ir Chelsy Davy.
2018-04-03

Britanijos princo Harrio naujoji mergina yra jo tolima pusseserė

Britanijos princo Hario naujoji mergina yra jo tolima pusseserė. Naujoji 26-erių princo Harrio mergina apatinio trikotažo modelis Florence Brudenell-Bruce yra jo tolima pusseserė, rašo „The Telegraph“. Pranešama, kad pora neseniai pradėjo susitikinėti, princui Hariui išsiskyrus su iš Zimbabvės kilusia Chelsy Davy. F. Brudenell-Bruce yra susijusi su karališkąja šeima per serą Edwardą Walpole, pirmojo Britanijos premjero sero Roberto Walpole sūnų.
2011-06-30

Pagaliau patvirtinta: princas Harry turi naują merginą

Princas Harry pradėjo susitikinėti su Formulės 1 žvaigždės, Jensono Buttono, buvusia mergina Florence Brudnell-Bruce....
2011-06-29
Į viršų