charlie austinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „charlie austinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „charlie austinas“.

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.
2017-12-23

„Arsenal“ ir „Man City“ išnešė sveikus kailius, „Southampton“ varžovų nepasigailėjo

Sekmadienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ futbolo lygos 13-ojo turo rungtynės. Bernlyje sveiką kailį sugebėjo išnešti Londono „Arsenal“. Jis 1:0 (0:0) nugalėjo „Burnley“. Londono futbolininkai paspruko realizavę 11 metrų baudinį. Tai 92-ąją minutę padarė Alexis Sanchezas.
2017-11-27

„Premier“ lygoje pro raktų skylutes išlindo „Liverpool“ ir „Southampton“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sunkias pergales iškovojo „Liverpool“ ir „Southampton“ futbolininkai. „Liverpool“ savo stadione 1:0 (0:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 73-ąją minutę. Po „Crystal Palace“ gynėjų klaidos įmušė Sadio Mane. Varžovus pranoko buvę čempionai „Leicester City“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš „Brighton and Hove Albion“. 1-ąją minutę pasižymėjo Shinji Okazaki, 54-ąją – Harry Maguire’as.