chantal blaak

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chantal blaak“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chantal blaak“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė – vėl elitiniame 20-uke

Bergene (Norvegija) vykstančio jubiliejinio, 90-ojo, pasaulio dviračių plento čempionato moterų grupinėse lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Rasa Leleivytė užėmė 16-ą vietą. Už šį pasiekimą jai atiteko 15 pasaulio reitingo taškų. 29-erių metų dviratininkė šį sezoną į 20-uką pateko 21-ą kartą. Pasaulio čempione tapo 27-erių metų olandė Chantal Blaak. Ji 152,8 km (8 ratai po 19,1 km) nuvažiavo per 4 val. 6 min. 30 sek. (vid.
2017-09-23

Belgijoje – puikus dviratininkės Rasos Leleivytės pasirodymas

Sekmadienį Belgijoje vykusiose 14-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Ronde van Vlaanderen“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) po finišo sprinto užėmė septintą vietą ir pelnė 40 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo penktos šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World Tour“ serijos lenktynės. Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 153,3 km nuvažiavo per 4 val. 2 min. 38 sek. (vid.