chantal beltman

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chantal beltman“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chantal beltman“.

R. Leleivytė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo devyniolikta

Devynioliktąją vietą sekmadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse "Novilon Eurocup Ronde van Drenthe" dviratininkių lenktynėse užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" komandos narė Rasa Leleivytė, o jos ekipos draugė Daiva Tušlaitė nebaigė distancijos. 138,5 km lenktynių nugalėtoja tapo amerikietė Kristin Armstrong, kuriai R. Leleivytė finiše pralaimėjo 2 minutes bei 22 sekundes:    1. Kristin Armstrong (JAV)          3 val. 25 min.
2008-04-14

Lietuvos dviratininkė Naujoje Zelandijoje tarp lyderių nepateko

Lietuvos dviratininkė Naujoje Zelandijoje tarp lyderių nepatekoTrečiadienį Naujoje Zelandijoje prasidėjusių daugiadienių dviratininkių lenktynių pirmajame etape 43-iąją vietą užėmė „Equipe Nurnberger Versicherung“ komandos narė Edita Pučinskaitė.Lietuvos dviratininkė 35 km distancijoje 47 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai olandei Suzannei De Goedei, kuri finiše akimirka aplenkė australę Oenonę Wood bei Naujosios Zelandijos sportininkę Joannę Kiesanowski:1. Suzanne De Goede (Olandija) 1 val.
2008-02-27

Edita Pučinskaitė - „Giro d` Italia“ lenktynių nugalėtoja

Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė po finišo „Giro d'Italia“ lenktynėse sakė, kad pergalė pareikalavo daug jėgų.„Labai džiaugiuosi pergale. Jai prireikė labai daug jėgų. Šios lenktynės buvo labai sunkios, nes šiemet buvo daugiau stiprių varžovių nei pernai. Turiu padėkoti savo komandai. Mes buvome tik penkios, bet komandos draugės per visas lenktynes buvo arti manęs“, – sakė Vokietijos komandai „Nuernberger“ atstovaujanti E. Pučinskaitė.
2007-07-15

Lietuvės pasikeisdamos pirmauja Giro d’Italia lenktynėse

Prestižinėse moterų dviračių lenktynėse “Giro d’Italia”, po antrojo etapo (Correggio/Rio - Correggio, 125.7 km) lydere tapo Diana Žiliūtė, važiuojanti už "Safi-Pasta Zara Manhattan". Lyderės poziciją ji perėmė iš Editos Pučinskaitės, atstovaujančios “Nuerberger” komandai, pirmavusios po pirmojo etapo ir prologo varžybų. II-ojo etapo laimėtojų trejetas: 1. Marianne Vos (Ned) "Team DSB Bank"  3.05.36 (Vid.
2007-07-09

Diana Žiliūtė dviratininkių lenktynių Kanadoje pirmąjį etapą baigė 53-čia

Pirmadienį Kanadoje prasidėjusių daugiadienių "Le Tour du Grand Montreal" dviratininkių lenktynių pirmajame etape 53-čia finišavo "Safi-Pasta Zara Manhattan" ekipos narė Diana Žiliūtė, 107 km distanciją baigusi kartu su pagrindine grupe - per 2 valandas 45 minutes bei 43 sekundes.