Changpengas Zhao

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Changpengas Zhao“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Changpengas Zhao“.

Tarp didžiausių Lietuvos bendrovių – su „Binance“ susijusi įmonė

Didžiausių pagal praėjusių metų pajamas Lietuvos įmonių sąraše atsidūrė 2020 metų gegužę įsteigta „Bifinity“ – 24-oje vietoje esančią įmonę valdo vienas turtingiausių planetos žmonių – didžiausios pasaulyje kriptoturto bendrovės „Binance“ įkūrėjas ir vadovas Changpengas Zhao, skelbia portalas „Verslo žinios“. Pasak portalo, „Bifinity“ pardavimo pajamos pernai siekė 0,46 mlrd. eurų – 33,6 proc. mažiau nei prieš metus.
2023-07-20

Kriptovaliutų keityklos gigantė pranešė: susidūrė su programišių ataka

Didžiausia pasaulyje kriptovaliutų keitykla „Binance“ pranešė apie programišių ataką, nukreiptą prieš blokų grandinę „Binance Coin“ (BNB), kurios metu buvo pavogta kriptovaliutos už 100 mln. JAV dolerių.  Bendrovės vadovas Changpengas Zhao socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad kriptovaliuta buvo pavogta dėl sistemos spragos, o „dabartinis [vagystės] poveikio įvertinimas yra apie 100 mln. JAV dolerių“. „Problema dabar pašalinta. Jūsų lėšos saugios.
2022-10-08
Į viršų