champion

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „champion“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „champion“.

LKL čempionai kolekciją papildys proginiais aukso žiedais

10-ąjį kartą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionams žiedus kuriantys juvelyrikos namai šįmet vėl nustebins geriausius šalies krepšininkus, papuošdami juos išskirtiniais, prabangiais ir masyviais aukso žiedais. Šį sezoną Kauno „Žalgiriui“ laimėjus „Betsafe-LKL“ finalą, šios komandos krepšininkai ir treneriai džiaugsis ne tik nugalėtojo taure, o ir juvelyrikos namų sukurtais čempionų žiedais iš rausvo ir balto aukso. „Kurdami žiedų dizainą glaudžiai bendraujame su LKL vadovybe.
2018-06-20

Pirmą kartą Lietuvoje – vertikalus madų šou

Šį šeštadienį, rugsėjo 15 d., vilniečių laukia neįprastas reginys – vertikalus madų šou. Jo metu prie lynų prisitvirtinę modeliai demonstruos drabužius žygiuodami žemyn „Novotel“ viešbučio fasadu. „Norėjome, kad kasmetinis ir daug kam įprastas renginys šiemet būtų netradicinis. Tokio pobūdžio madų šou buvo kartą rengtas Londone ir sulaukė didžiulio susidomėjimo.
2012-09-13

Penkiakovinkas J. Kinderis varžybose Italijoje – šeštas

Katanijoje (Italija) vykusiose šiuolaikinės penkiakovės varžybose „Champion of Champions“ sekmadienį Lietuvos atstovas Justinas Kinderis užėmė šeštąją vietą (5700 tšk.). Nugalėjo 24-erių metų italas Pjerpaolas Petronis (Pierpaolo Petroni, 5852 tšk.). Jam atiteko 7500 eurų čekis. Antrąją vietą užėmė 26-erių metų čekas Davidas Svoboda (5804 tšk.), o trečiąją - 24-erių metų italas Federikas Džankamilis (Federico Giancamilli, 5728 tšk.
2011-10-30

Penkiakovininkė L. Asadauskaitė varžybose Italijoje – antra

Katanijoje (Italija) vykstančiose šiuolaikinės penkiakovės varžybose „Champion of Champions“ šeštadienį Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė užėmė antrąją vietą. Nugalėjo 20-metė amerikietė Margo Isaksen , surinkusi 5552 taškus. Nugalėtojai atiteko 7500 eurų čekis. Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė 27-erių metų L. Asadauskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 180 taškų. Trečiąją vietą užėmė 21-erių metų ukrainietė Irina Chochlova (5344 tšk.
2011-10-29

„Žalgiris“ ir „Champion“ – čempioniškas derinys

Žalia ir balta apranga vilkintys žalgiriečiai jautėsi lyg ant podiumo žingsniuodami su naujais „Champion“ marškinėliais. Taip baigėsi penktadienio popietę surengtas ŪBIG valdomo Kauno „Žalgirio“ artėjančio sezono aprangos pristatymas.
2009-08-07

Naująją Kauno „Žalgirio“ aprangą siuvo Italijos dizaineriai

Italijos mieste Modenoje dirbantys krovėjai šią savaitę dažnai tarė „Žalgirio“ vardą. Tačiau ne todėl, kad jie domėtųsi naujojo sezono komandos sudėtimi ar būtų legendinės Lietuvos ekipos gerbėjai. Apskritai šio miestelio šalia Bolonijos gyventojai labiau domisi ne krepšiniu, o „Formulės-1“ varžybomis. Būtent Modenoje konstruojami garsieji „Ferrari“ bolidai. Antradienį šiame mieste garsiau gaudė ne „Ferrari“, o vilkikų varikliai.