Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „challenge“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „challenge“.

Kaune – įspūdingų automobilių pasirodymas: vyksta iš Monako į Maskvą

Ketvirtadienį Kauno centre – netikėtas reginys. Kauniečių akis prikaustė įspūdingų automobilių konvojus, kuris sustojo prie pat miesto rotušės. Aiškėja, kad tai – sportinių automobilių renginys, jungiantis beveik visą Europą. Nuo pat rugsėjo 18-osios įspūdingi automobiliai aplanko didžiuosius įvairių Europos valstybių miestus. Rugsėjo 23-ąją jie atvyko ir į Kauną.
2021-09-23

Sauliui Mikoliūnui Lichtenšteiną primena rinktinių mūšiai

Pirmą kartą į Lichtenšteiną atvykę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ir treneriai neslėpė susižavėjimo įspūdingu šios mažutės šalies peizažu, tačiau vienam žalgiriečiui tai tikrai netapo naujiena. Saulius Mikoliūnas su Lietuvos nacionaline vyrų futbolo rinktine du kartus lankėsi Lichtenšteine ir turėjo progą susipažinti ne tik su šios šalies futbolu, o ir jos gamta.
2018-08-01

Lietuvos jaunimo regbio-7 rinktinė Europos čempionatą baigė įspūdinga pergale

Pirmą kartą Lietuvoje surengtame elitiniame Europos jaunimo (iki 18 metų) regbio-7 čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 11-ąją vietą. Tai – geriausias lietuvių pasiekimas naujo formato Europos čempionate. Rungtynėse dėl 11–12 vietų lietuviai sekmadienį Panevėžyje po neįtikėtino trilerio 12:10 (7:5) nugalėjo Belgijos komandą.
2018-05-06

PAR rinktinė užsitikrino pasaulio regbio-7 serijos čempionės titulą

Paryžiuje (Prancūzija) vykusiame priešpaskutiniame - devintame - prestižinio pasaulio regbio-7 serijos turnyro etape triumfavo Pietų Afrikos (PAR) rinktinė. Po šio etapo tapo aišku, kad PAR rinktinė jau tapo nebepavejama ir ji užsitikrino čempionės titulą. Turnyro finale PAR regbininkai po atkaklios kovos 15:5 nugalėjo geriausią rezultatą šių metų turnyre pasiekusią Škotijos komandą.
2017-05-16

Europos stalo teniso pirmenybėse Lietuvos moterų rinktinė pralaimėjo Turkijos komandai

Europos stalo teniso pirmenybių Rusijoje komandinėse varžybose antrojo pagal pajėgumą „Challenge“ moterų diviziono ketvirtfinalyje sekmadienį Lietuvos rinktinė, kovojanti dėl 17-24 vietų bendrojoje įskaitoje, 2:3 pralaimėjo Turkijos ekipai.
2015-09-27

Žaibišku greičiu plinta „Charlie“ iššūkis: vaikai bando prisišaukti demoną

Maždaug prieš mėnesį vaikų ir paauglių tarpe išpopuliarėjo „Kylie Jenner lūpų“ iššūkis. Mažieji įniko į lūpų putlinimo žaidimą. Procesui įgyvendinti buvo naudojami nedideli alkoholiniams gėrimams skirti stikliukai. Į stiklinaitę įtrauktos lūpos po kelių minučių ištindavo, zona apie jas pamėldavo.  Kai kuriems po tokių išdaigų prireikė net medikų pagalbos.  Tačiau apie tai jau galime pamiršti. Mados kinta greitai.
2015-05-25

Internetinis rusiškos ruletės iššūkis: balansavimas ties sveiko proto riba?

Interneto platybėse išplatintas režisieriaus Tado Vidmanto sukurtas „Redirected“ iššūkis. Vienas iš filmo herojų, kurį vaidina aktorius Mindaugas Papinigis, kviečia pažaisti rusišką ruletę, o jo fiktyviems draugams neįvykdžius užduoties, nupirkti jam alaus. "Jokios atsakomybės už žmonių kvailumą neprisiimčiau. Nesu jų tėvas, globėjas ar mokytojas. Jeigu kažkas yra tiek idiotas, kad bandytų pakartoti tai, ką matė internete, tai yra tik to žmogaus reikalas.
2014-10-23

Radijo laidų vedėjas S. Baniulis ieško partnerės „Vilnius Challenge“ iššūkiui

Bėgant orientuotis Vilniaus mieste, nepasiklysti painiuose požemiuose, irtis Neries upe, važiuoti dviračiu ir įveikti riedučių trasą – toks iššūkis laukia miesto multisporto „Vilnius Challenge“ varžybų dalyvių. Birželio 7 dieną prie starto linijos norėtų stoti ir „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Saulius Baniulis, tačiau jis neranda partnerės kartu dalyvauti varžybose, teigiama pranešime spaudai. Šiose varžybose sporto entuziastai privalo startuoti poromis.
2014-04-25

Kanojininkas J. Šuklinas finišavo irklavimo regatoje Portugalijoje užėmė ketvirtąją vietą

Portugalijoje vykusioje "Nelo Winter Challenge" baidarių ir kanojų irklavimo regatoje jėgas išmėgino ir Lietuvos rinktinė. Geriausiai iš lietuvių startavo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Jis kanoja vienviete 200 metrų nuotolio finale sugaišo 49,36 sekundės ir liko ketvirtas. Nugalėjo portugalas Helderis Silva (46,84 sek.), o antrą bei trečią vietas užėmė rusai atitinkamai Andrejus Kraitoras (47,61 sek.) ir Ilja Štokalovas (48,37 sek.