cev

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cev“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cev“.

„Kauno-VDU“ tinklininkės pasiryžusios mesti iššūkį „Olympiakos“ klubui

Baltijos čempionė Kauno „Kauno-VDU“ moterų tinklinio komanda antradienį stos į kovą CEV Iššūkio taurės varžybose. Turnyro šešioliktfinalyje kauniečių laukia akistata su viena turnyro favoričių – Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipa. Pirmosios šešioliktfinalio rungtynės bus žaidžiamos 19 val. VDU Valdo Adamkaus sporto centre.
2023-11-07

Seserys Grudzinskaitės pateko į prestižinio tinklinio turnyro pagrindines varžybas Liuksemburge

Antradienį Liuksemburge prasidėjo netradicinio formato, bet prestižinis CEV „Queen & King of the Court” paplūdimio tinklinio Europos zonos finalinis turnyras. Moterų pagrindinėse varžybose vietą turi Ievos Vasiliauskaitės ir Erikos Kliokmanaitės duetas. Prie jų po kvalifikacinių varžybų antradienį prisijungė ir seserys Gerda bei Rugilė Grudzinskaitės. Kvalifikacijoje dalyvavo aštuonios moterų komandos. Jos kovojo dėl trijų kelialapių į pagrindines varžybas.
2023-06-27

Italijos klube rungtyniaujanti tinklininkė Sorokaitė su komanda iškovojo CEV taurę

Tinklininkė iš Lietuvos Indrė Sorokaitė savo karjeros trofėjų sąrašą papildė dar vienu skambiu laimėjimu. Ji su Skandičio „Savino Del Bene“ (Italija) komanda trečiadienį triumfavo Europos tinklinio konfederacijos (CEV) taurės varžybose. Su ta pačia Italijos ekipa ji praėjusiais metais nugalėjo ir žemesnio rango turnyre – CEV „Iššūkio“ taurėje. Šie abu titulai yra pirmieji „Savino Del Bene“ komandos istorijoje.
2023-04-13

Tinklininkė Rūta Staniulytė pergalingai debiutavo Čempionų lygoje

Prancūzijos tinklinio čempionė „Volero Le Cannet“ komanda su lietuve Rūta Staniulyte sėkmingai debiutavo CEV Čempionų lygoje. Pirmosiose B grupės rungtynėse trečiadienį Prancūzijos klubas namuose po įtemptos kovos 3-2 (25:23, 18:25, 23:25, 25:21, 15:7) įveikė Blažo „CS Volei Alba“ (Rumunija) ekipą. Pirmą sykį Čempionų lygoje žaidusi R. Staniulytė pelnė 4 taškus, atliko vieną bloką, vieną neatremiamą padavimą bei padarė dvi klaidas.
2022-12-08

Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė pateko ten, kur dar nebuvo

Šiandien pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklinio moterų pora Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė sėkmingai baigė pasirodymą G grupėje Klagenfurte (Austrijoje) vykstančiame Europos čempionato finaliniame etape ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Dvidešimt trečios pagal skirstymą lietuvės nesunkiai per 32 minutes 2:0 (21:18, 21:16) įveikė suomes Essi Hasu ir Aniitą Parkkinen (26 reitingas). Ši pergalė mūsiškėms užtikrino antrą vietą grupėje ir kelialapį į tolesnį varžybų etapą.
2015-07-30

Lietuvės – CEV Kontinentinės taurės etapo nugalėtojos

Sekmadienį Vilniuje, „Credit24” arenoje prie Baltojo tilto vyksiančiose Europos tinklinio konfederacijos (CEV) Kontinentinės taurės varžybose Lietuvos moterų rinktinė tapo pirmojo etapo nugalėtoja. Finale Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio rinktine susitiko su Kipro atstovėmis.
2014-06-29

Lietuvos paplūdimio tinklininkės – Kontinentinės taurės I etapo finale

Sekmadienį Vilniuje, „Credit24” arenoje prie Baltojo tilto vyksiančiose Europos tinklinio konfederacijos (CEV) Kontinentinės taurės pirmojo etapo F pogrupio varžybose Lietuvos moterų rinktinė iškopė į finalą. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė per 36 min. įveikė antrąją Estijos porą Kristi Novak ir Erle Puvi 2:0 (24:22, 21:14). Karolei Zojai Virbickaitei ir Vytenei Vitkauskaitei teko pajėgi pirmoji Estijos komanda Eliise Hollas ir Kristel Kiens.
2014-06-29

Lietuvos paplūdimio tinklininkai – Kontinentinės taurės I etapo pusfinalyje

Šeštadienį Vilniuje, „Credit24” arenoje prie Baltojo tilto prasidėjo Europos tinklinio konfederacijos (CEV) Kontinentinės taurės pirmojo etapo F pogrupio varžybos. Jose Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio rinktinės iškopė į sekmadienį vyksiantį pusfinalį. Lietuvos vyrų rinktinė grupės varžybas pradėjo nesėkmingai.
2014-06-28

Tinklinio konfederacijos prezidentas: po dvidešimties metų Lietuvos tinklinis vėl gyvas

Europos tinklinio konfederacijos (CEV) prezidentas Andre Meyer atvyko į Lietuvą dalyvauti Rytų Europos zonos asociacijos (EEVZA) generalinėje asamblėjoje, kuri prasidės šeštadienį, teigiama pranešime spaudai. Susitikime su federacijos prezidentu Mariumi Vasiliausku Andre Meyer aptarė Lietuvos tinklinio perspektyvas Europoje ir pasaulyje. „Apie Lietuvos tinklinį nieko nežinojome nuo Sovietų sąjungos laikų.
2012-05-25

Urbino komanda su V. Petrauskaite laimėjo pirmąsias CEV taurės finalo rungtynes

Europos tinklinio konfederacijos (CEV) taurės moterų varžybų finalo pirmosiose rungtynėse trečiadienį Urbino „Chateau d'Ax“ (Italija) komanda, kuriai atstovauja lietuvė Valdonė Petrauskaitė, svečiuose 3-0 (25:21, 26:24, 25:20) įveikė Krasnodaro „Dinamo“ (Rusija) tinklininkes. 26-erių metų Lietuvos tinklininkė pelnė 9 taškus. Atsakomosios rungtynėse vyks sekmadienį Italijoje.