čepelytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čepelytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čepelytė“.

A. Čepelytės ir J. Mikulskytės duetas pateko į ITF turnyro dvejetų varžybų pusfinalį

Antrąją pergalę Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro Gruzijoje dvejetų varžybose iškovojo ir tarp keturių geriausių porų pateko Agnės Čepelytės ir Justinos Mikulskytės duetas. Ketvirtadienį ketvirtfinalyje Lietuvos merginos 3:6, 6:3, 10:8 įveikė trečiąją turnyro porą - belgą Indią Maggen bei slovakę Lenką Wienerovą - ir užsitikrino 196 JAV dolerių čekį bei po 4 WTA dvejetų reitingo taškus.
2014-08-14

A. Čepelytė pateko į ITF turnyro Gruzijoje aštuntfinalį

Pergale ITF serijos moterų teniso turnyro Gruzijoje vienetų varžybas pradėjo ir aštuoniolikmetė Agnė Čepelytė. Po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekusi bei 1269-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkių klasifikacijoje užimanti lietuvė trečiadienį pirmajame rate po atkaklios ir permainingos trijų setų kovos 5:7, 6:4, 6:4 įveikė penkiolikmetę rusę Anastasiją Bliuchterovą ir užsitikrino 1 WTA reitingo tašką bei 196 JAV dolerių čekį.
2014-08-13

A. Čepelytė baigė pasirodymą ITF turnyre Turkijoje

Aštuoniolikmetė panevėžietė Agnė Čepelytė ketvirtadienį baigė pasirodymą Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų "Sinan Sudas Cup" teniso turnyre Turkijoje, pasitenkinusi 1 WTA reitingo tašku bei 172 JAV dolerių čekiu. Vienetų varžybų aštuntfinalyje lietuvaitė 1:6, 3:6 pralaimėjo antrajai raketei vienmetei turkei Ipek Soylu (WTA-426) bei pasitraukė iš tolesnės kovos.
2014-06-05

A. Čepelytė pergale pradėjo ITF turnyro Turkijoje vienetų varžybas

Aštuoniolikmetė Agnė Čepelytė sėkmingai pradėjo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro Turkijoje vienetų varžybas bei iškopė į aštuntfinalį. Pirmadienį šešioliktfinalio mače panevėžietė 6:1, 6:0 sutriuškino 15-metę gruzinę Anną Kadagidzę.
2014-06-02

A. Čepelytė iškovojo pirmąjį WTA serijos reitingo tašką

Pergale ITF serijos "Tarsus Cup" moterų teniso turnyro Turkijoje vienetų varžybas pradėjo ir pirmąjį karjeroje WTA reitingo tašką iškovojo aštuoniolikmetė Agnė Čepelytė. Trečiadienį pirmajame rate panevėžietė 6:1, 6:2 nugalėjo 24-erių metų austrę Kerstin Peckl (WTA-1220) ir užsitikrino pirmąjį WTA klasifikacijos tašką bei 196 JAV dolerių čekį. Tiesa, į WTA reitingą Lietuvos tenisininkė pateks, kai iškovos taškus trijuose turnyruose per metus.
2014-05-28

A. Čepelytei Portugalijoje nepavyko iškovoti pirmojo ITF turnyro taško

Pik po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos moterų teniso turnyro (2nd Azores Open-Ponta Delgada) Portugalijoje turnyrą patekusiai aštuoniolikmetei Agnei Čepelytei nepavyko iškovoti pirmojo reitingo taško. Lietuvos tenisininkė trečiadienį pirmajame vienetų varžybų rate 3:6, 2:6 pralaimėjo taip pat sėkmingai atrankos turnyre žaidusiai devyniolikmetei vokietei Katharinai Hering. Atrankos varžybose A.Čepelytė įveikė dvi Portugalijos tenisininkes.
2014-03-19

M. Bugailiškis – turnyro Lenkijoje pusfinalyje

Lenkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Gdynia Cup“ vaikinų vienetų varžybų ketvirtfinalyje Lietuvos atstovas Mantas Bugailiškis 6:4, 6:4 nugalėjo 18-metį lenką Kamilį Dzedzicą (Kamil Dziedzic). 16-metis lietuvis, kuris pasaulio jaunių reitinge užima 478-ąją vietą, pusfinalyje žais su 18-mečiu lenku Pavelu Ciasu (Pawel Cias, 720-oji pasaulio jaunių raketė). Merginų vienetų varžybų ketvirtfinalyje 16-metė Agnė Čepelytė (466) po a...
2012-06-16

J. Mikulskytė ir A. Čepelytė dvejetų varžybų finale nekovojo

16-metės Lietuvos tenisininkės Justina Mikulskytė ir Agnė Čepelytė atsisakė kovoti Estijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Estonian Junior Open“ merginų dvejetų varžybų finale. Turnyro nugalėtojomis tapo suomė Mija Nikolė Eklund (Mia Nicole Eklund) ir estė Tatjana Vorobjova.
2012-06-02

J. Mikulskytė ir A. Čepelytė Estijoje pateko į dvejetų varžybų finalą

Lietuvos tenisininkės Justina Mikulskytė ir Agnė Čepelytė pateko į Estijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Estonian Junior Open“ merginų dvejetų varžybų finalą. 16-mečių lietuvių varžovės 14-metė danė Simonė Alipieva ir 13-metė ukrainietė Olga pusfinalyje kovoti atsisakė. J. Mikulskytė ir A. Čepelytė finale žais su suome Mija Nikole Eklund (Mia Nicole Eklund) ir este Tatjana Vorobjova.
2012-06-01

J. Mikulskytė ir A. Čepelytė Estijoje iškovojo pergales

Estijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Estonian Junior Open“ merginų vienetų varžybų pirmajame rate pirmoji turnyro raketė lietuvė Justina Mikulskytė 63, 6:4 nugalėjo 14-metę belgę Greetje Minnen (399-oji pasaulio jaunių raketė). 16-metė Lietuvos tenisininkė, kuri pasaulio jaunių reitinge užima 232-ąją vietą, antrajame rate - aštuntfinalyje - žais su savo bendraamže dane Ulrikke Hoeyer (538). 16-metė Agnė Čepelytė (482) 6:1, 2:6...