cemio gemze

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cemio gemze“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cemio gemze“.

46 metus plaukimo trenere dirbanti Gedimino Juodeikos mama Virginija: „Judėjimas vandenyje gali labai daug“

Kone visų sričių medikai – kardiologai, neurologai, psichiatrai ir kiti – nuolat skatina žmonės kuo daugiau judėti. Judėjimas reikalingas, kad apsisaugotume nuo ligų bei greičiau jas įveiktume, be to, judant išsiskiria laimės hormonai. Profesorius Alvydas Juocevičius pabrėžia, kad judėti būtina visiems, o ypatingai ligoniams – mat judant sveikimo bei gijimo kelias gali būti gerokai sėkmingesnis. „Daugelis vidaus organų sistemų funkcionuoja priklausomai nuo raumenų aktyvumo.
2021-11-18

Atšalus orams kenčia sąnariai: patarė, kaip jiems padėti

Prasidėjęs šaltasis sezonas yra tikras iššūkis sąnariams, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus. Sąnariai mėgsta šilumą, patogumą ir sveiką judėjimą, tad labai svarbu yra neužsisėdėti. Dėl nuolatinio sėdėjimo atsiranda kelių, čiurnų ir klubų sąnarių skausmai, blogėja stuburo juosmeninės dalies, pečių juostos ir kaklo būklė. Pasak medicinos mokslų daktaro, ortopedo Giedriaus Bernatavičiaus, sėdimoji padėtis silpnina ir vargina raumenis, kurie yra pagrindiniai sąnarių ramsčiai.
2021-10-07

Ketogeninė dieta – efektyvus ligų gydymo būdas, galintis kovoti net su Alzheimeriu

Prieš savaitę Vilniuje vyko tarptautinis smegenų, širdies ir inkstų kongresas. Jame susirinkę viso pasaulio neurologai, kardiologai ir nefrologai diskutavo šių organų ligų sąsajas ir modernius gydymo aspektus. Viename iš skaitytų pranešimų buvo kalbama ir apie ketogeninę dietą, kuri, pasidaro, gali padėti ne tik numesti svorio, bet ir suvaldyti daugelį susirgimų.
2020-11-01

Aktorė Rudokaitė prabilo apie sveikatos bėdas: teko kreiptis į chirurgą

Liaudies išmintis byloja, jei nori užmiršti visus pasaulio rūpesčius – apsiauk nepatogius batus. Aktorė Daiva Rudokaitė atvirauja, jog jos profesijoje nepatogi avalynė – neretas atvejis, mat kuomet reikia vaidinti, nėra laiko galvoti apie patogumą, o tai su laiku iššaukia rimtas sveikatos ir sąnarių bėdas. Kiekviena moteris spintoje turi bent po vieną porą aukštakulnių batelių.
2020-10-04

Ką tik ištekėjusi stilistė Šaulytė-Mockė prabilo apie sveikatos bėdas: kiekvienas skausmelis – signalas

Savaitgalį vestuves atšokę stilistė Viktorija Šaulytė ir boksininkas Julius Mocka džiaugiasi sėkmingai nuo vaikystės prisijaukinę aktyvų gyvenimo būdą ir jo neapleidę net ir pabaigus profesionalias sportininkų karjeras. Viktorija ilgus metus šoko pramoginius sportinius šokius, o Julius – kikbokso čempionas, todėl pora puikiai supranta traumų sukeliamus sunkumus ir liekamuosius reiškinius, neretai pasirodančius jau gerokai po laiko.
2020-09-11

Rizikos grupei priklausantis dirigentas Katkus: nereikia ligų iškelti į viešumą, reikia tyliai savimi rūpintis

Šalyje jau antrą mėnesį besitęsiantis karantinas neabejotinai pakeitė daugelio žmonių kasdienybę. Kol vieni skundžiasi apribotomis laisvėmis, kiti mėgaujasi pagaliau galėdami daugiau laiko skirti sau ar šeimos nariams. Vienas jų – dirigentas, prof. Donatas Katkus. Jam karantino laikotarpis – nuostabus metas užsiimti knygos rašymu, pakeisti gyvensenos įpročius, siekiant sustiprinti imunitetą ir net patinginiauti, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-10

62-ejų Kalpokaitė atvirai – apie sveikatą: buvo sunku vaikščioti, trūko oro

Prieš keletą metų kardinaliais svorio ir išvaizdos pokyčiais nustebinusi aktorė Larisa Kalpokaitė iki šiol džiaugiasi į gerą pusę pasikeitusiu gyvenimo būdu bei išvaizda. Pasaulį sukausčius koronavirusui, moteris susirūpino ir savo imunine sistema, mat būdama 62-iejų metų, ji patenka į rizikos grupę. Šiuo sudėtingu metu ypatingas dėmesys turi būti skiriamas imunitetui, nes imlumas infekcijoms yra tiesiogiai susijęs su imunine sistema, rašoma pranešime spaudai.
2020-04-05

69-erių Bartaškienė atskleidė neblėstančios energijos paslaptį: tai duoda geras emocijas

Sporto pasaulio veikėja, sveiko gyvenimo būdo aktyvistė, gimnastikos trenerė Joana Bartaškienė – neišblėstančios energijos užtaisas. Nors moteris kitąmet švęs garbaus amžiaus jubiliejų, ji niekada nesiskundė jokiomis ligomis ar skausmais. Šį sekmadienį TV8 televizijos laidoje „Sveikatos medis“ žinoma moteris papasakos, kaip gi išvengti varginančių sąnarių skausmų bei išlikti kupiniems jėgų, nepriklausomai nuo amžiaus, rašoma pranešime spaudai.
2019-11-17

Treneris Bakėjus įspėja: sąnarių ligos jaunėja

Ignas Bakėjus – vienas žinomiausių sporto trenerių bei sveikos gyvensenos mokytojų šalyje, kurio jau 8-erius metus vedamos mankštos uždega ir įkvepia norą judėti. Šį sekmadienį TV8 sekmadienį TV8 medicinos laidoje „Sveikatos medis“ žiūrovų laukia įdomus ir informatyvus I.Bakėjaus pasakojimas apie šių dienų rykštę – sąnarių ligas. Treneris atskleis – sąnarių ligos vis labiau jaunėja, rašoma pranešime spaudai.
2019-10-26
Į viršų