cellular south

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cellular south“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cellular south“.

T. Haasas apgynė Memfio teniso turnyro nugalėtojo titulą

Tenesio valstijoje (JAV) pasibaigusio tarptautinio teniso turnyro (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup) vyrų vienetų varžybų nugalėtojo titulą apgynė antroji raketė vokietis Tommy Haasas, sekmadienį finale per 61 minutę 6:3, 6:2 sutriuškinęs favoritą amerikietį Andy Roddicką.28 metų Vokietijos tenisininkas tapo antruoju žaidėju, kuriam tris kartus pavyko laimėti šias varžybas. Pirmą kartą Memfio teniso turnyrą T. Haasas laimėjo 1999 metais.
2007-02-26

Paaiškėjo Memfio teniso turnyro finalininkės

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų finale žais turnyro favoritė Shahar Peer iš Izraelio bei septintoji turnyro raketė amerikietė Venus Williams. Penktadienį pusfinalyje Shahar Peer 6:4, 7:5 nugalėjo JAV atstovę Meilen Tu, o Venus Williams 6:3, 6:2 sutriuškino rumunę Raluca Olaru.
2007-02-24

Dvi amerikietės pateko į Memfio teniso turnyro pusfinalį

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį pergales ketvirtfinalyje iškovojo bei į moterų varžybų pusfinalį pateko dvi amerikietės. Septintoji turnyro raketė Venus Williams 7:6 (7:2), 6:4 nugalėjo tautietę Laurą Granville, o Meilen Tu 6:0, 6:2 sutriuškino švedę Sofią Arvidsson.
2007-02-23

Korto šeimininkų pergalės tarptautiniame teniso turnyre JAV

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko dvi amerikietės. Bethanie Mattek 6:2, 0:1 įveikė dėl traumos mačo nebaigusią šeštąją turnyro raketę tautietę Shenay Perry, o Laura Granville 7:5, 3:6, 7:5 privertė pasiduoti slovakę Jarmilą Gajdosovą.
2007-02-22

Dvi amerikietės iškopė į teniso turnyro Memfyje ketvirtfinalį

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Antradienį moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko dvi amerikietės. Septintoji turnyro raketė Venus Williams 6:4, 6:4 nugalėjo Danijos atstovę Carolinę Wozniacki, o Meilen Tu 6:3, 6:1 sutriuškino aštuntąją pagal reitingą tautietę Jill Craybas.
2007-02-21

Korto šeimininkių pergalės teniso turnyre Memfyje

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Pirmadienį moterų vienetų šešioliktfinalio barjerą įveikė šešios korto šeimininkės.
2007-02-20

Memfyje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras

Tenesio valstijoje (JAV) prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio prizų fondą sudaro 175 tūkst. JAV dolerių. Vieninteliame sekmadienio vienetų varžybų pirmojo rato mače korto šeimininkė Meilen Tu 6:4, 6:3 nugalėjo kitą amerikietę Ashley Harkleroad bei iškopė į aštuntfinalį.
2007-02-19

Paaiškėjo Memfio teniso turnyro moterų varžybų finalininkės

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi "Kroger St.Jude and Cellular South Cup" moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 880 tūkst. JAV dolerių. Penktadienį sužaidus moterų varžybų pusfinalį paaiškėjo, kad šeštadienį finale susitiks pirmoji ir antroji turnyro raketės, atitinkamai rusė Vera Zvonariova ir amerikietė Lisa Raymond.