čekijos prezidentas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čekijos prezidentas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čekijos prezidentas“.

Čekijos prezidentūra sušvelnino Pavelo pastabas dėl užsienyje gyvenančių rusų

Čekijos prezidento kanceliarija penktadienį sušvelnino šalies lyderio pareiškimą, kad Maskvos agresyvaus karo Ukrainoje akivaizdoje užsienyje gyvenančius Rusijos piliečius Vakarų šalyse turėtų atidžiai stebėti saugumo tarnybos. Jis taip pat šiuo asmenis palygino su Jungtinėse Valstijose Antrojo pasaulinio karo metais internuotais japonų kilmės amerikiečiais.
2023-06-16

Hospitalizuotas Čekijos prezidentas M. Zemanas gydomas intensyviosios terapijos skyriuje

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas, kuris sekmadienį, kitą dieną po visuotinių rinkimų, buvo paguldytas į Prahos karinę ligoninę, yra gydomas intensyviosios terapijos skyriuje, pranešė jo gydytojas. „Šiuo metu pacientas hospitalizuotas Prahos karinėje universitetinėje ligoninėje intensyviosios terapijos skyriuje“, – žurnalistams sakė M. Zemano gydytojas Miroslavas Zavoralis. Vis dėlto jis sakė kol kas negalintis skelbti savo paciento diagnozės.
2021-10-10

Lietuvos ir Čekijos Prezidentai kalbėjosi apie ES ir Rusijos vadovų susitikimą

Prezidentas Valdas Adamkus telefonu kalbėjosi su Europos Sąjungai (ES) pirmininkaujančios Čekijos Prezidentu Vaclavu Klausu. Lietuvos vadovui paskambinęs Čekijos Prezidentas papasakojo apie praėjusią savaitę Chabarovske vykusį ES ir Rusijos vadovų susitikimą. V. Klausas, kaip ES pirmininkaujančios šalies vadovas, su V. Adamkumi pasidalijo įspūdžiais apie susitikime svarstytus klausimus: energetikos aktualijas, Rytų kaimynystės politiką, tolesnių santykių su Rusija perspektyvas.
Į viršų