„CBet Rally Rokiškis“

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „„CBet Rally Rokiškis““. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „„CBet Rally Rokiškis““.

Prabėgo pirmoji „CBet Rally Rokiškis“ diena: sustabdyti greičio ruožai, Jurkevičiaus avarija ir Žalos lyderystė

Penktadienį Rokiškyje startavo ketvirtasis Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionatų etapas „CBet Rally Rokiškis“. Jame prie starto stojo daugiau kaip 100 dalyvių, tačiau jau pirmoji diena parodė, kad šios lenktynės dalyvių technikai bus itin sunkios. Vien per pirmąją dieną iš kovos dėl gedimų ir avarijų pasitraukė per 20 ekipažų, dėl incidentų teko sustabdyti du greičio ruožus.
2023-07-28

Žala apie startą „CBet Rally Rokiškis“ varžybose: „Viskas pagal planą, bet ralis dar ilgas“

Penktadienį visi Lietuvos ralio gerbėjai sugužėjo į Šiaurinę Lietuvos dalį – Rokiškyje startavo kasmetinis jau tradicija tapęs „CBet Rally Rokiškis“. Viso prie starto linijos stojo daugiau nei šimtas ekipažų, o Vaidoto Žalos ir Ivo Pukio ekipažas ralį pradėjo pirmuoju startiniu numeriu.
2023-07-28

„CBet Rally Rokiškis“ išvakarėse – užduotys ekipažams ir mechanikams

Ketvirtadienį Rokiškyje, Nepriklausomybės aikštėje įprastas vaizdas pamažu keičiasi. Čia jau kyla „CBet Rally Rokiškis“ varžybose dalyvausiančių ekipų palapinės. Šią dieną komandų laukė formalumai – nuo ryto dauguma suskubo apsilankyti administracinėje komisijoje, kuri darbą pradėjo dar gerokai prieš septintą valandą ryto. Vėliau veiksmas persikėlė į techninės komisijos darbo vietą.
2023-07-27

Žala metė sau iššūkį: „CBet Rally Rokiškis“ varžybose mėgins triumfuoti turėdamas mažiau galios

Iki liepos 27-29 dienomis įvyksiančių „CBet Rally Rokiškis“ varžybų likus vos kelioms dienoms Lietuvos automobilių ralio čempionas Vaidotas Žala paskelbė, kad Rokiškyje jis startuos kiek mažesnio galingumo „Škoda Fabia R5“ automobiliu. Viso to mintis – didesnis iššūkis sau. Dakaro ir klasikinio ralio lenktynininkas nori susikurti kuo sunkesnes sąlygas pergalei.
2023-07-25
Į viršų