cavendishas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cavendishas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cavendishas“.

Turkijoje – antra M. Cavendisho pergalė, A. Kruopis – vėl tik 25-tas

Pirmadienį Turkijoje antrame dviratininkų lenktynių “Presidential Cycling Tour of Turkey“ etape antrą pergalę iš eilės šventė britas Markas Cavendishas iš “Omega Pharma – Quick-Step” komandos. Britas 174,2 km iš Alanya į Kemerą įveikė per 3 val 50 min ir 17 sek. Paskutiniuose metruose nugalėtojui nusileido ir antras liko Francesco Chicchi iš “Neri Sottoli” komandos, trečias finišavo Niccolo Bonifazio iš “Lampre-Merida” ekipos.
2014-04-29

Prie pat „Giro d'Italia“ lenktynių finišo – dviračių griūtis

Prestižinėse 95-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Giro d'Italia“ pirmadienį Danijoje vykusiame trečiajame etape žiūrovai išvydo dviračių griūtį. Incidentas įvyko iki finišo likus šiek tiek daugiau nei 100 m, į jį pateko ir lenktynių lyderis Tayloras Phinney bei pasaulio čempionas britas Markas Cavendishas. Dėl griūties kuriam laikui buvo priversta sustoti didelė grupė dviratininkų, tarp jų ir lietuvis R. Navardauskas.
2012-05-07

2011 metų Didžiosios Britanijos sporto asmenybė – dviratininkas M. Cavendishas

2011 metų Didžiosios Britanijos sporto asmenybe išrinktas dviratininkas Markas Cavendishas. 26 metų atletas šiemet laimėjo penkis „Tour de France“ lenktynių etapus bei tapo pasaulio čempionu. M. Cavendishas Didžiosios Britanijos visuomeninio transliuotojo BBC surengtuose rinkimuose gavo 49 proc. balsų. Antrąją vietą užėmė golfo žaidėjas Darrenas Clarke'as (12 proc.), o trečiąją - Somalyje gimęs pasaulio 5000 m bėgimo čempionas Mo Farahas (10 proc.