catarinos leites

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „catarinos leites“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „catarinos leites“.

V. Čmilytės ir S. Kalvaičio pergalės Europos šachmatų čempionate Vokietijoje

Antrąsias pergales Europos šachmatų pirmenybėse Vokietijoje trečiadienį iškovojo du Lietuvos atstovai iš dešimties dalyvaujančių čempionate. Moterų varžybų antrojo rato mače Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2462) juodosiomis figūromis 1:0 nugalėjo serbę Iriną Čeluškiną (2332), o Sigitas Kalvaitis (2216) įveikė armėną Ašotą Anastasianą (2552). Moterų turnyre (150 dalyvių) pirmuosiuose dviejuose turuose pergales iškovojo 21-a šachmatininkė, o vyrų (403 dalyviai) varžybose taškų neprarado 34-i...