casparu joplingu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „casparu joplingu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „casparu joplingu“.

34-erių atlikėja Ellie Goulding tapo mama: tai nebuvo planuota

Britų dainininkė Ellie Goulding su vyru Casparu Joplingu susilaukė pirmagimio. Džiugią žinią atlikėjos sutuoktinis paskelbė savo „Instagram“ paskyroje.  Joplingas rašė, kad tiek mama, tiek vaikelis jaučiasi gerai. Daugiau detalių, tarp jų ir naujagimio lyties, atskleisti nepanorėjęs vyras paprašė privatumo šiuo „magišku ir asmenišku momentu“. Žymi 34-rių britų dainininkė apie savo nėštumą pranešė šių metų vasarį.
2021-05-03

Nėštumo neplanavusi atlikėja Ellie Goulding netrukus gimdys: tai sugebėjo nuslėpti net 8 mėnesius

Dainininkė Ellie Goulding jau netrukus taps mama. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, šiuo metu moteris yra jau 8-ajame nėštumo mėnesyje – kartu su mylimuoju Casparu Joplingu ji tai sugebėjo nuslėpti visą šį laiką. Žinia, kad laukiasi, Ellie pasidalijo su „Vogue“. „Vogue“ taip pat paviešino ir pirmąsias nėščios Ellie nuotraukas. Pasirodo, kad moteris apie tai, kad laukiasi, sužinojo šią vasarą, kai kartu su vyru šventė vienerių metų vestuvių metines.
2021-02-23
Į viršų