caron butler

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „caron butler“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „caron butler“.

L. Kleizos klubas pralaimėjo „Lakers”

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynes Lino Kleizos Denverio "Nuggets" ekipa trečiadienį namuose 107:111 (24:29, 34:33, 30:26, 19:23) pralaimėjo Los Andželo "Lakers" krepšininkams.Lietuvis arenos šeimininkams per 7 žaidimo minutes pelnė 3 (tritaškiai 1/1) taškus bei dukart prasižengė.51 tašką į svečių krepšį įmetė Allenas Iversonas. Jis prametė tritaškį, pataikė 18 dvitaškių iš 26, realizavo 15 baudų metimų iš 18 bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.
2007-12-06

Šeštadienį NBA lygoje svečiams pavyko iškovoti dvi pergales

Šeštadienį įvyko aštuonerios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose svečiams pavyko iškovoti dvi pergales. Los Andželo "Lakers" krepšininkai Vašingtone 122:110 nugalėjo "Wizards" ekipą, o Orlando "Magic" klubas" svečiuose 104:99 privertė pasiduoti Atlantos "Hawks" krepšininkus: Vašingtono "Wizards" - Los Andželo "Lakers" 110:122Gilbert Arenas 35 tšk. Shaquille O`Neal 29 tšk.
2004-02-29

Trečiadienį NBA lygoje aikštelių šeimininkai ir svečiai pasidalijo po penkias pergales

Trečiadienį įvyko dešimt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynių, kuriose aikštelių šeimininkai ir svečiai pasidalijo po penkias pergales. Klivlendo "Cavaliers" - Los Andželo "Lakers" 106:111(po pratęsimo)LeBron James 32 tšk. Shaquille O`Neal 37 tšk.
2004-02-05

Dvidešimt aštuntoji Dariaus Songailos ekipos pergalė NBA lygoje

Dvidešimt aštuntąją pergalę trisdešimt septintosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iš ketvirtąją iš eilės iškovojo absoliutus lygos lyderis Sakramento "Kings" klubas, kuriame rungtyniauja Darius Songaila.
2004-01-17

NBA lygoje svečiams pavyko iškovoti septynias pergales

Penktadienį (04.04) įvyko dešimt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynių, kuriose septynias pergales pavyko iškovoti svečiams. Namuose varžovus nugalėjo tik Milvokio "Bucks", Nju Džersio "Nets", ir Sietlo "SuperSonics" klubai: Milvokio "Bucks" - Klivlendo "Cavaliers" 95:93Michael Redd 22 tšk. Ricky Davis 26 tšk.
2003-04-05

Arvydas Sabonis Portlendo "Trail Blazers" klubui pelnė 10 taškų

Trisdešimt ketvirtą pergalę penkiasdešimt antrose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione užimantis Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubas. Pirmadienį namie Portlendo krepšininkai 99:91 (24:24, 23:18, 29:28, 23:21) nugalėjo šeštąją vietą Atlanto divizione užimančią Niujorko "Knicks" (23 pergalės ir 29 pralaimėjimai) ekipą.
2003-02-18

NBA lygoje penktadienį šeimininkai iškovojo aštuonias pergales

Penktadienį sužaista keturiolika Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynių, kuriose aikštelių šeimininkams pavyko iškovoti aštuonias pergales: net keturiuose mačuose nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.