carlos bocanegra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carlos bocanegra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carlos bocanegra“.

Netikėtas "Manchester United" klubo pralaimėjimas Anglijos futbolo čempionate

Trečiadienį sužaistos likusios septynerios Anglijos futbolo čempionato XXV turo rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą savo aikštėje patyrė čempiono titulą ginantis "Manchester United" klubas, 2:3 (1:2) nusileidęs "Middlesbrough" ekipai. Nepaisant pralaimėjimo "Manchester United" futbolininkai su 56 taškais išsaugojo antrąją poziciją ir nuo dvidešimties komandų turnyro lyderės Londono "Arsenal" vienuolikės atsilieka penkiais taškais.
2004-02-12

Brazilija - "Gold Cup" futbolo turnyro finale

Meksikoje bei JAV vykstančiame "Gold Cup" futbolo turnyre trečiadienį pirmąją finalininke tapo Brazilijos olimpinė rinktinė, pusfinalyje auksinio įvarčio dėka 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikusi JAV rinktinę. Pergalingą įvartį 10-ąją pirmojo pratęsimo minutę nuo 11 metrų žymos įmušė Diego. Beje, šiame mače, kurį stebėjo daugiau, kaip 35 tūkst. žiūrovų, amerikiečiai pirmavo 1:0, tačiau brazilams priešpaskutinę pagrindinio laiko minutę pavyko išlyginti rezultatą.