carl brown

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carl brown“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carl brown“.

V. Aleknai - pasaulio čempionato auksas!

Disko metikas Virgilijus Alekna tapo pirmuoju pasaulio čempionu per visą Lietuvos lengvosios atletikos istoriją! Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstančiose devintosiose pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse 31 metų olimpinis čempionas antradienį pranoko visus varžovus, nusviedęs diską 69 m 69 cm. "Labai džiaugiuosi. Esu laimingas, - po varžybų Lietuvos televizijai teigė V. Alekna. - Šie metai man buvo tikrai nelengvi.
2003-08-27

Virgilijus Alekna švystelėjo diską medalio link

Mūsų disko metikui užteko vieno bandymo, kad patektų į finalą. Kiti lietuvių sportininkai rungtyniauja ne taip optimistiškai: septynkovininkė Austra Skujytė smuktelėjo į vienuoliktąją poziciją, ėjikės užėmė vietas antrajame dešimtuke, o Agnė Eggerth nepateko į pasaulio čempionato 100 m bėgimo pusfinalį.
2003-08-24

"Auksinės lygos" lengvosios atletikos varžybose Virgilijus Alekna buvo antras

Penktadienį (08.15) Ciuriche (Šveicarija) vykusiose tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "Auksinės lygos" (Golden League) varžybose olimpinis čempionas Virgilijus Alekna diską nusviedė 68 metrus 95 centimetrus ir užėmė antrąją vietą. Pagerinęs asmeninį sezono rekordą Lietuvos disko metikas tik 19 cm nusileido sezono lyderiui, taip pat asmeninį rekordą pagerinusiam vengrui Robertui Fazekašui.Trečias penktadienį liko vokietis Larsas Riedelis (Larsas Rydelis) - 66 m 53 cm.