Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cardiff city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cardiff city“.

67-erių pilotas Davidas Hendersonas dar spalio pabaigoje buvo pripažintas kaltu dėl mirtimi pasibaigusio futbolininko Emiliano Sala ir piloto Davido Ibbotsono skrydžio organizavimo. Lapkričio 12 d. D. Hendersonas išgirdo ir galutinį teismo nuosprendį dėl jo bausmės. Pilotas 18 mėnesių turės sėdėti kalėjime.

Skrydyje žuvusio futbolininko žinutės veria širdį: sakė „ne“, bet mirė dėl svetimų pinigų

Šių metų pradžioje viso pasaulio futbolo bendruomenę sukrėtė šokiruojančios naujienos – skrisdamas iš Nanto (Prancūzija) į Kardifą (Velsas) dingo 28-erių futbolininką Emiliano Sala skraidinęs lėktuvas. Po kurio laiko orlaivis su dviem žuvusiais žmonėmis buvo rastas, tačiau ši istorija vis dar kelia daug kompromituojančių klausimų. 17 mln.
2019-05-23

„Premier“ lygoje auga įtampa – „Liverpool“ grįžta į viršūnę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trejos rungtynės. „Liverpool“ futbolininkai išvykoje 2 – 0 palaužė „Cardiff City“ vienuolikę. Svečiams pirmąjį susitikimo įvartį po kampinio pelnė Georginio Wijnaldumas. Antro kėlinio pabaigoje Mohamedo Salah uždirbtą 11 m baudinį realizavo Jamesas Milneris (81 min.). Po šios pergalės „Liverpool“ (88 tšk.) ir vėl sugrįžta į „Premier“ lygos turnyro lentelės viršūnę. Antroje vietoje esantys „Man City“ (86 tšk.
2019-04-21

Tragedijos atomazga: rastas lėktuvo katastrofoje žuvusio futbolininko kūnas

Iš lėktuvo nuolaužų Lamanšo sąsiauryje ištraukti palaikai yra argentiniečių futbolininko Emiliano Salos, ketvirtadienį paskelbė britų policija. „Į Portlando uostą šiandien atgabentas kūnas buvo oficialiai atpažintas... tai yra profesionalus futbolininkas Emiliano Sala“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė policija. Sausio 21 dieną E. Sala išskrido lėktuvu „Piper PA-46 Malibu“ iš Prancūzijos Nanteso miesto į Kardifą, užsitikrinęs 17 mln.
2019-02-08

Rastas tragiškai dingusio futbolininko lėktuvas

Dingęs lėktuvas, kuriuo skrido argentinietis futbolo žvaigždė Emiliano Sala ir jo pilotas, buvo surastas, sekmadienį pranešė tyrėjai. „Galiu patvirtinti, kad jis buvo rastas“, – naujienų agentūrai AFP sakė Didžiosios Britanijos aviacijos avarijų tyrimų padalinio (AAIB) atstovė. Pasak jos, AAIB pirmadienį paskelbs oficialų pranešimą.
2019-02-04

Paslaptingai dingo milijoninę sutartį pasirašęs futbolininkas

„Premier“ lygoje žaidžiančio futbolo klubo „Cardiff City“ puolėjas argentinietis Emiliano Sala skrido lengvuoju orlaiviu, kuris vėlai pirmadienį dingo virš Lamanšo sąsiaurio, naujienų agentūrai AFP pranešė šaltiniai prancūzų policijoje. Pranešama, kad anksčiau „Nantes“ klube žaidęs 28 metų E. Sala šeštadienį pasirašė 17 mln. eurų vertės sutartį su „Cardiff City“ ir išskrido į Kardifą lengvuoju lėktuvu, kuris dingo iš radarų ekranų būdamas maždaug už 20 km į šiaurę nuo Gernsio salos.
2019-01-22

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

Anglijos „Premier“ lygoje – nauji veidai ir spalvos

Futbolo gerbėjai nekantriai laukė šio momento – rugpjūčio 10 dieną prasidės populiariausios pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos pirmenybės. Šios šalies čempionato, kuriame rungtyniaus daugybė futbolo žvaigždžių, kovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „TVPlay Sports“ (buvęs „Viasat Sport Baltic“) kanalas. Čempionate, kuris baigsis 2019 metų gegužės 12-ąją, vėl kovos 20 klubų. Pirmenybės prasidės „Manchester United“ ir „Leicester City“ rungtynėmis.
2018-08-09

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

„Premier“ lygos klubai draugiškose rungtynėse mušė po šešis įvarčius

Pirmadienį draugiškas rungtynes sužaidė du Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai – diviziono senbuvis Londono „Crystal Palace“ ir po ilgos pertraukos grįžtantis „Cardiff City“. Abi komandos varžovams atseikėjo po šešis įvarčius. „Crystal Palace“ svečiuose 6:1 (4:1) sutriuškino Švedijos antrojo diviziono „Halmstad“. Šeimininkams 17-ąją minutę įvartį pelnė Pontusas Silfweras. Svečių gretose dukart pasižymėjo Patrickas van Aanholtas (38, 40 minutėmis), po sykį – Christianas Benteke (13 min.