caramba.lt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „caramba.lt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „caramba.lt“.
REKLAMA
Antonino Visalli (Usplash nuotrauka)  Antonino Visalli (Usplash nuotrauka)

Moters požiūrį į spalvas pakeitė automobilio pirkimas

Gatvėse liktų 1 iš 5 automobilių, jeigu staiga neliktų juodų, baltų ir pilkų. Šiomis trimis spalvomis yra nudažyta apie 80 proc. naujų automobilių pasaulyje. Ne veltui kartais pajuokaujama, kad automobilio pirkimas prilygsta tarsi pasirinkimui iš penkiasdešimt pilkų atspalvių. Dažnai automobilio pirkėjai iš pradžių pilką spalvą vertina tarsi Pelenę, tačiau netrukus atranda šios spalvos žavesį ir kitų privalumų.
2024-03-21
REKLAMA
Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja (nuotr. Shutterstock.com) Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja (nuotr. Shutterstock.com)
30:49

Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja

Jau daugelį metų naudotus automobilius buvo įprasta įsigyti įvairiuose turguose. Vis dėlto, laikai keičiasi ir atsiranda geresnių automobilių prekybos alternatyvų, pavyzdžiui, internetinės pardavimų platformos. Naujienų portalo tv3.lt laidoje, automobilių prekybos platformos caramba.lt įkūrėjai Gediminas Dijokas ir Kęstutis Petkevičius pasidalijo, kuo ypatinga jų įkurta įmonė ir kodėl ten verta įsigyti automobilius.
2024-02-23
REKLAMA
Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą (nuotr. Shutterstock.com) Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą (nuotr. Shutterstock.com)
30:49

Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą

Jeigu jau kuris laikas svajojate apie automobilio įsigijimą, tačiau niekaip nesiryžtate priimti šio svarbaus sprendimo, pats laikas išbandyti automobilių prekybos platformą caramba.lt. Naujienų portalo tv3.lt laidoje startuolio caramba.lt įkūrėjai Gediminas Dijokas ir Kęstutis Petkevičius papasakojo, kad nusipirkti automobilį gali būti taip paprasta, kaip įsigyti batus.
2024-02-22
REKLAMA
Kai kurie automobiliai žiemos iššūkius atlaiko lengviau. Autorius: Tim Foster (Unsplash).  Kai kurie automobiliai žiemos iššūkius atlaiko lengviau. Autorius: Tim Foster (Unsplash).

TOP5 lietuviškai žiemai tinkami 4X4 – rekomenduoja Caramba.lt komanda

Permainingi žiemos orai vairuotojams Lietuvoje sukuria išbandymų. Iš pradžių – gausus sniegas, tada – atlydis, o su sausiu vėl užplūsta šalčio banga. Plikledis, suplūktas sniegas ir provėžuoti keliai priverčia labiau sutelkti dėmesį ir mažinti greitį.  Vis dėlto su vienais automobiliais šaltojo sezono išbandymai yra įveikiami lengviau negu su kitais. Dauguma žmonių, turinčių automobilius su keturių varomų ratų sistemomis, teigia, kad jų gyvenimas žiemą yra lengvesnis.
2024-01-05
Į viršų