cancellara

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cancellara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cancellara“.

R. Navardauskas sprinto lenktynėse užėmė 21 vietą

Londono olimpinių žaidynių vyrų dviračių plento 44 km atskiro starto lenktynėse trečiadienį Lietuvos atstovas Ramūnas Navardauskas užėmė 21-ąją vietą. Nugalėjo praėjusių metų pasaulio vicečempionas 32-ejų metų britas Bredlis Viginsas (Bradley Wiggins). Jis 44 km distanciją įveikė per 50 min. 39,54 sek. 24-erių metų R. Navardauskas naujajam olimpiniam čempionui pralaimėjo 4 min. 32,78 sek.
2012-08-01

„Tour de France“ lenktynių šeštąjį etapą laimėjo slovakas P. Saganas

99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ šeštąjį etapą penktadienį laimėjo slovakas Peteris Saganas („Liquigas-Cannondale“). Trečiąją pergalę iškovojęs 22-ejų metų Slovakijos dviratininkas 207,5 km nuvažiavo per 4 val. 37 min. Antrąją vietą užėmė vokietis Andrė Graipelis (Andre Greipel, „Lotto Belisol“), o trečiąją - australas Metjus Harlis Gosas (Matthew Harley Goss, „Orica GreenEdge“). Kartu su nugalėtoju finišavo aštuoni dviratininkai.
2012-07-06

„Tour de France“ lenktynių prologą laimėjo šveicaras F. Cancellara

Šeštadienį Belgijoje prasidėjusių 99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ prologą - 6,4 km atskiro starto lenktynes - laimėjo šveicaras Fabianas Kančelara (Fabian Cancellara, „RadioShack-Nissan“). Jis distanciją įveikė per 7 min. 13 sek. Antrąją vietą užėmė britas Bredlis Viginsas (Bradley Wiggins, „Sky“), o trečiąją - prancūzas Silvenas Šavanelis (Sylvain Chavanel, „Omega Pharma-QuickStep“). Abu jie nugalėtojui pralaimėjo 7 sek.
2012-07-01

V. Kaupas: „Leopard“ buvo stipriausia komanda šitame ture

Aplink liuksemburgiečius brolius Schleckus suburta „Leopard Trek“ komanda šiemet laimėjo prestižines lenktynes „Tour de Luxembourg“ (2.HC). Pasak Vytauto Kaupo, su jaunesniuoju broliu Gediminu Kaupu atstovaujančiam kontinentinei Liuksemburgo komandai „Differdange“, laimėjusioji komanda yra tikrai verta ir nugalėtojos titulo, ir publikos aplodismentų. „Gerbėjų jie turi tikrai daug, visas Liuksemburgas juos palaikė per lenktynes.

„Paris-Roubaix 2011“: T. Vaitkus ‒ 18-as, I. Konovalovas ‒ nebaigė

T. Vaitkus ‒ 1 iš 4 „Astana“ komandos narių, šį sekmadienį įveikęs pragariškąsias „Paris-Roubaix“ lenktynes (258 km). Kitas mūsų dviratininkas, I. Konovalovas (iš lenktynių pasitraukęs), apie Tomą sakė: „Tokiose varžybose finišuoti pirmame 20-uke,‒ super, manau!“. Tomas Vaitkus, nuo lenktynes laimėjusio Johano Van Summereno („Team Garmin-Cervelo“) atsilikęs 47 sek.