calumas elliotas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „calumas elliotas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „calumas elliotas“.

„Žalgiryje“ – talentingas škotų puolėjas iš Edinburgo „Hearts“

24-erių metų puolėjas Calumas Elliotas keliasi į Lietuvos A lygos vicečempiono VMFD „Žalgiris“ komandą Virš šimto rungtynių Škotijos „Premier“ lygoje sužaidęs Calumas Elliotas į Vilnių atvyksta ketvirtadienį po pietų. Škotijos U-21 rinktinės puolėjas po medicininės apžiūros pasirašys kontraktą su VMFD „Žalgiris“ komanda, praneša klubas. „Keliam komandai aukščiausius tikslus, todėl mums reikia aukšto lygio atakuojančių futbolininkų.
2012-01-18

Škotijos futbolo lygoje lietuvių klubas pakilo į septintąją poziciją

Dešimtą pergalę Škotijos futbolo pirmenybių XXIX turo rungtynėse iškovojo bei į septintąją vietą su 36 taškais pokilo lietuvių Edinburgo „Hearts“ vienuolikė, svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškinusi devintojoje pozicijoje esančius „Inverness Caledonian Thistle“ (33 tšk.) futbolininkus. Iki 72-osminutės žaidė Saulius Mikoliūnas, nuo 64-os - Kęstutis Ivaškevičius, o nuo 84-os - Ričardas Beniušis. S. Mikoliūnas (27 min.) bei R. Beniušis (89 min.) šiose rungtynėse buvo įspėti.
2008-03-02

Ketvirtasis lietuvių klubo pralaimėjimas Škotijos futbolo čempionate

Ketvirtąjį pralaimėjimą Škotijos futbolo pirmenybių X turo rungtynėse patyrė ir į šeštą vietą dvylikos komandų turnyre smuktelėjo lietuvių Edinburgo "Hearts" (14 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 1:3 (0:2) nusileidęs ketvirtojoje pozicijoje esančiai "Dundee United" (19 tšk.) vienuolikei. Visą susitikimą šeimininkų gretose šįsyk žaidė tik Marius Žaliukas.
2007-10-20

Lietuvių „Hearts“ - Škotijos lygos ketvirtfinalyje

Antradienį Škotijos futbolo lygos taurės (CIS Cup) turnyro aštuntfinalyje lietuvių Edinburgo "Hearts" klubas namuose po pratęsimo 4:1 (1:0, 1:1) sutriuškino "Dumfermline Athletic" ekipą bei iškopė į turnyro ketvirtfinalį.Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė Tomas Kančelskis, Kęstutį Ivaškevičių 64-ą minutę pakeitė Audrius Kšanavičius, o Andrius Velička rungtyniavo nuo 76-os minutės.Tarp atsarginių "Hearts" žaidėjų buvo vartininkas Eduardas Kurskis ir gynėjas Marius Žaliūkas.