calumas chambersas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „calumas chambersas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „calumas chambersas“.

Arsene’as Wengeras griežtai sukritikavo teisėjus

Arsene’as Wengeras širsta. Šįkart vyriausiasis Londono „Arsenal“ treneris kritikos strėles paleido į futbolo teisėjus. Trečiadienį „Arsenal“ laukia rungtynės su Anglijos čempione Londono „Chelsea“. Vis dėlto, A. Wengeras nepraleido progos prisiminti sekmadienio įvykių. Tądien „Arsenal“ svečiuose 1:1 sužaidė su vienu „Premier“ lygos autsaiderių „West Bromwich Albion“. Šeimininkus išgelbėjo 89-ąją minutę skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Jay Rodriguezas.
2018-01-03

Londono derbį laimėjo „Spurs“, Mančesterio komandos varžovų neįveikė

Sekmadienį Anglijoje įvyko didžiulį ažiotažą kėlęs Londono derbis. Jį laimėjo „Tottenham Hotspur“. Kitose „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynėse savo varžovų nesugebėjo įveikti dvi Mančesterio komandos – „City“ ir „United“. „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo kitą Anglijos sostinės ekipą – „Arsenal“. Šeimininkai viską išsprendė per tris antrojo kėlinio minutes. 55-ąją minutę įmušė Dele Alli, 58-ąją – 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane’as.