cajasol

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cajasol“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cajasol“.

„Vyčio“ pajėgas papildė Paulius Abramavičius

Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė papildymo. Klubo aukštaūgių grandį sustiprino puolėjas Paulius Abramavičius. „Teko ilgai reabilituotis po traumos, o kai ją išsigydžiau, paskambino „Vyčio“ vadovai ir pasiūlė prisijungti, – pasakojo P.Abramavičius. – Mano privalumas yra patirtis. Svarbiausia yra būti lyderiu ne rezultatyvumu, o komandos palaikymu, juodu darbu. Prisiderinsiu prie komandos ir rasiu, kaip jai padėti.“ 29 metų 203 cm ūgio krepšininkas nėra naujokas Šakiuose.
2015-12-18

Įspūdingą atkarpą laimėjusi „Real“ įveikė „Cajasol“, M. Pocius atakavo be klaidų

Pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ (9/0) klubas, kuris išvykoje 71:63 (6:14, 31:20, 20:12, 14:19) pranoko Sevilijos „Cajasol“ (1/8) krepšininkus. Antrajame kėlinyje šeimininkai dar pirmavo 34:27, tačiau tuomet lygos lyderiai laimėjo atkarpą 24:1 ir susikrovė dviženklį pranašumą (51:35), kurį varžovams sumažinti leido tik baigiantis mačui.
2012-11-25

Kauno „Žalgirio“ komandai naujajame sezone vadovaus Joanas Plaza

Kauno „Žalgirio“ komandai naujajame sezone vadovaus Joanas Plaza – su 48-erių krepšinio specialistu iš Ispanijos Lietuvos čempionų klubas sudarė vienų metų sutartį. Pirmadienį J. Plaza oficialiai atsisveikino su Sevilijos „Cajasol“ ekipa, kurioje praleido pastaruosius tris sezonus. Prieš tai ispanas trejus metus treniravo Madrido „Real“ krepšininkus. Su karališkuoju klubu strategas 2007 m. tapo Ispanijos čempionu ir iškovojo ULEB taurę.
2012-07-10

Su „Žalgiriu“ siejamas treneris J. Plaza paliko Sevilijos klubą

Sevilijos „Cajasol“ klubas paskelbė, jog komandą paliko vyr. treneris Joanas Plaza. Pirmadienį popietę 48 metų strategas rengia spaudos konferenciją, kurioje praneš apie savo sprendimą. Ispanijos spauda neabejoja, jog šis sprendimas reiškia, jog J.Plaza netrukus stos prie Kauno „Žalgirio“ ekipos vairo. Nors strategui naują sutartį pasiūlė ir „Cajasol“ klubas, J.Plaza norėtų dirbti Eurolygos klube.
2012-07-09

M. Pocius ant parketo praleido vos 4 minutes, bet „Real“ iškopė į finalą

Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalyje Madrido „Real“ ekipa su Martynu Pociumi 92:84 (27:14, 19:30, 30:16, 16:24) nugalėjo Sevilijos „Cajasol“ komandą ir iškopė į finalą. Lietuvis aikštelėje praleido vos 4 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį. Nugalėtojams Nikola Mirotičius įmetė 21 tašką (6/8 tritaškiai), Sergio Llullas - 17, Carlosas Suarezas - 13 (10 atk .akm.), Kyle'as Singleris pridėjo 10 taškų.
2012-02-19

Puikiai žaidęs M. Pocius vedė ekipą į pergalę

Penktąją pergalę šeštose Ispanijos čempionato rungtynėse iškovojo Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 78:65 (17:17, 14:19, 22:16, 25:13) įveikė Sevilijos „Cajasol“ ekipą. Lietuvis per 15 minučių surinko 15 (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 1/2, baudos 2/2) taškų, atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir sykį pažeidė taisykles. 14 taškų prie pergalės pridėjo Nikola Mirotičius, 13 - Sergio Rodriguezas (7 rez. perd.
2011-11-06

Ch. Eidsonas surinko 29 naudingumo balus, tačiau „Regal Barcelona” sulaukė antausio

Netikėtą pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Barselonos „Regal Barcelona“ klubas, išvykoje 75:81 (25:22, 9:16, 12:20, 29:23) nusileidęs Sevilijos „Cajasol“ krepšininkams. Katalonų neišgelbėjo net ir puikiai rungtyniavęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Chuckas Eidsonas. Amerikietis per 31 minutę pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.
2011-10-16

Ispanijos čempionato starte – „Caja Laboral“ pergalė

Prasidėjo naujasis Ispanijos krepšinio čempionatas, o pirmosiose rungtynėse pergalę pavyko iškovoti Vitorijos „Caja Laboral“ (1/0) ekipai, kuri namuose 73:60 (18:15, 14:17, 18:12, 23:16) nugalėjo Sevilijos „Cajasol“ (0/1) komandą. Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Milko Bjelica per 9 minutes taškų nepelnė, bet atkovojo 3 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.
2011-10-09

M. Katelynas palieka Sevilijos klubą

Sevilijos „Cajasol“ ekipa nusprendė nepratęsti sutarties su 28 metų 206 cm ūgio puolėju Mindaugu Katelynu. Sutartis su lietuviu baigė galioti birželio 30 dieną ir komanda nepasinaudojo galimybe ja pratęsti. M. Katelynas Europos taurės turnyre rinko po 8,9 taško, atkovojo po 3,6 kamuolio bei atliko po rezultatyvų perdavimą.
2011-07-04

Europos taurė iškeliavo į Kazanę

Marko Popovičius sužaidė puikias rungtynes, o kroato atstovaujamas Kazanės „Unics“ klubas sekmadienį triumfavo Europos taurės turnyre. Rusijos komanda po fantastiškai sužaisto pirmojo kėlinio rezultatu 92:77 (32:16, 19:20, 20:26, 21:15) įveikė Sevilijos „Cajasol“ krepšininkus su Mindaugu Katelynu.