cadel evans

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cadel evans“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cadel evans“.

„Vuelta a España“ durys uždarytos ir Cadeliui Evansui

„Vuelta a España“ lenktynių dalyvių sąraše, be „RadioShack“, nėra ir dar vienos amerikiečių komandos – „BMC Racing Team“ (sutr. „BMC“), kuriai atstovauja Australijos ir Pasaulio čempionas Cadelis Evansas.
2010-06-15

T. Vaitkus nebaigė dviratininkų lenktynių Italijoje

101-ą kartą Italijoje vykusių klasikinių "Giro di Lombardia" dviratininkų lenktynių nebaigė bei 2007 metų sezono galutinėje "ProTour" įskaitoje 82-ąją vietą su 29 įskaitiniais taškais užėmė "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.Baigiamųjų sezono lenktynių nugalėtoju tapo italas Damiano Cunego, 242 km nuvažiavęs per 5 valandas 52 minutes ir 48 sekundes:1. Damiano Cunego (Italija) 5:52:48 2. Riccardo Ricco (Italija) tas pats laikas 3. Samuel Sanchez Gonzalez (Ispanija) atsiliko 10 sek.
2007-10-22

A. Contadoras laimėjo „Tour de France“ lenktynes

Alberto Contadoras iš „Discovery Channel“ komandos laimėjo prestižiškiausias dviračių lenktynes pasaulyje. Paskutiniame etape greičiausias buvo italas Danielis Bennati iš „Lampre“, bet tikruoju didvyriu tapo ispanas. Būtent A. Contadoras tris savaites važiavo geriausiai sunkiausiomis sąlygomis.
2007-07-29

Naująjį Tour de France X-to etapo nugalėtoją parodė fotofinišas

Po dviejų kalnų etapų Alpėse šiandien Tour de France lenktynės pasiekė pietų Prancūziją ir 171 dviratininkas įveikė jau X-tąjį etapą. Šioje 229,5 km distancijoje Tallard – Marselis labiausiai pasireiškė sprinteriai. Paskutinius distancijos kilometrus kartu laikėsi penki dviratininkai: vokietis Voigtas, šveicaras Albasini ir 3 prancūzai Casaras, Vasseuras ir Halgand, – iš kurių vieną – laimėtoją – padėjo nustatyti fotofinišas.
2007-07-18

Po Tour de France VIII etapo keičiasi lyderis ir dviratininkams suteikiama viena poilsio diena

Vienas sudėtingiausių, VIII-asis etapas Le Grand Bornand – Tignes (165 km) yra antrasis Alpių kalnų etapas, kuriame – po atakos įkalnėje Cormet de Roseland, kurioje nemažai dviratininkų neišvengė griūties ir sužeidimų, pirmasis finišavo danų dviratininkas Michael Rasmussen (Rabobank). 99,5-ame km, Cormet de Roselend įkalnėje, Michael Rasmussen surinko didžiausią taškų skaičių.
2007-07-15

Šeštadienį startuoja prestižinės lenktynės Tour de France 2007

Šeštadienį 10 val. D. Britanijos laiku prasidėjo prestižiškiausios lenktynės Tour de France 2007. Šiemet 94-asis startas bus duotas Londono centre, priešais Trafalgaro skverą esantį Whitehallą.
2007-07-07

Dviratininkų lenktynių Prancūzijoje penktajame etape lietuvis buvo 86-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių penktajame etape 86-as finišavo bei iš 105-osios vietos bendrojoje įskaitoje į 96-ąją pakilo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Penktadienį 195 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finiše 10 minučių ir 31 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Antonio Colomui: 1. Antonio Colom (Ispanija) 4 val. 39 min. 28 sek.
2007-06-16

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynių Prancūzijoje ketvirtajame etape - 66-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 66-as finišavo bei iš 119-osios vietos bendrojoje įskaitoje į 105-ąją pakilo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Ketvirtadienį 197 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finiše 12 minučių ir 4 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui prancūzui Christophe`ui Moreau: 1. Christophe Moreau (Prancūzija) 5 val. 51 min. 52 sek.
2007-06-15

Lietuvio nesėkmė dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje

65-ą kartą Prancūzijoje vykstančių tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius-Nica ketvirtajame etape priešpaskutinis - 152-as - buvo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 169,5 km distancijoje 12 minučių bei 6 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui Alberto Contadorui ir bendrojoje įskaitoje iš 27-osios pozicijos nukrito į 140-ąją.
2007-03-15

Linas Balčiūnas pasitraukė iš dviratininkų lenktynių Ispanijoje

Ispanijoje 53-čią kartą rengiamos daugiadienės "Vuelta Andalucia" (Ruta Ciclista del Sol) dviratininkų lenktynės nebuvo sėkmingos "Agritubel" komandos nariui Linui Balčiūnui. Lietuvis nebaigė jau antro etapo ir buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių. Pirmadienį 156,6 km distanciją greičiausiai įveikė ispanas Oscaras Freire.