Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „burton albion“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „burton albion“.

Nelaimė Amsterdame: nužudytas olandų futbolininkas Kelvinas Maynardas

Amsterdame naktį į ketvirtadienį buvo nušautas profesionalus futbolininkas Kelvinas Maynardas, pranešė policija. Pasak jos, nužudytojo tapatybė buvo nustatyta paryčiais. Šis 32 metų Olandijos pilietis žuvo per naktines šaudynes. K. Maynardas žaidė gynėjo pozicijoje Nyderlandų komandose ir Anglijos klube „Burton Albion“. Tyrėjai toliau aiškinasi nužudymo aplinkybes, o policija nepateikė jokių galimų motyvų.
2019-09-19

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Taurė: „Premier“ lygos klubai šįkart neklupo

Trečiadienį Anglijos lygos taurės varžybose trečiąjį etapą įveikė penki aukščiausiojo diviziono klubai iš šešių. Iš kovos pasitraukė vienintelis „West Bromwich Albion“, pralaimėjęs kitai „Premier“ lygos komandai – „Manchester City“. Pastaroji svečiuose nugalėjo 2:1 (1:0). Abu „Manchester City“ įvarčius mušė Leroy Sane. Jis pasižymėjo 3 ir 77 minutėmis.