burlentininkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „burlentininkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „burlentininkas“.

Istoriją rašantis Rytis Jasiūnas pasaulio burlenčių čempionate beldžiasi į dešimtuką

Trijose iš keturių slalomo rungties lenktynių finišo liniją kirtęs trečioje vietoje, Pasaulio olimpinės burlentės IQFOIL čempionate, kur varžosi net 164 dalyviai, Rytis Jasiūnas pakilo į 11 vietą ir šiandien turi realias galimybes iškovoti vietą tarp dešimties pasaulio geriausių, kas jam užtikrintų šansą šeštadienį Medalių lenktynėse kovoti dėl Pasaulio čempiono titulo. „Šiandien buvo gana sudėtinga, bet greita ir smagi diena. Turėjome keturias slalomo rungties lenktynes.
2022-10-22

Geriausias Lietuvos burlentininkas olimpinį sezoną pradėjo su trenksmu

Olimpinį sezoną geriausias Lietuvos burlentininkas pradėjo su trenksmu. Iš pasaulio taurės etapo Majamyje su bronzos medaliu grįžęs Juozas Bernotas dabar jaučiasi pakylėtas. Ir su didele energija rengiasi atstovauti Lietuvai jau trečiose olimpinėse žaidynėse. „Jaučiu, kad nusimato geri metai“, – taip pozityviai nusiteikęs su bronzos medaliu iš pasaulio taurės Majamyje grįžęs kalba geriausias Lietuvos burlentininkas Juozas Bernotas.  „Sąlygos labai sunkios buvo.
2020-02-08

Burlentininkas J. Bernotas laimėjo pasaulio taurės varžybų finalinį plaukimą

Pasaulio buriavimo taurės varžybų paskutiniojo, septintojo, etapo – „Kieler Woche“ regatos Vokietijoje – „RS–X“ burlenčių klasės finalinį plaukimą laimėjo 22-ejų metų Lietuvos atstovas Juozas Bernotas. Jis galutinėje įskaitoje su 103 baudos taškais po 11 plaukimų užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo lenkas  Przemyslawas Miarczynskis, surinkęs 18 baudos taškų. Iš viso klasifikuoti 44 sportininkai. Pasaulio taurę iškovojo olandas Dorian van Rijsselbergas, surinkęs 58 taškus.