britt janyk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „britt janyk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „britt janyk“.

Pasaulio slidinėjimo taurėje dominuoja amerikietės

Antrą pergalę pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo rungtyje šiame sezone iškovojo amerikietė Lindsey Vonn (mergautinė pavardė iki vedybų rugsėjį - Kildow), penktadienį Austrijoje aplenkusi kanadietę Kelly Vanderbeek bei tautietę Julią Mancuso.Nugalėtojos, kuriai tai buvo jau devintoji pergalė planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybose, laikas - 1 minutė 32,00 sekundės.
2007-12-21

Švedijos kalnų slidininkė apgynė čempionės titulą planetos pirmenybėse

Pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato Švedijoje nugalėtojos titulą moterų didžiausiojo slalomo varžybose antradienį apgynė varžybų šeimininkė Anja Paerson.25-erių metų Švedijos kalnų slidininkė, kuriai šiame sezone pavyko iškovoti pirmąją pergalę, distanciją įveikė per 1 minutę 18,85 sekundės.A. Paerson tapo pirmąja kalnų slidininke po italės Isolde Kostner (1997), kuriai pavyko apginti pasaulio čempionės titulą.
2007-02-06

43-čioji Austrijos kalnų slidininkės pergalė pasaulio taurės varžybose

43-čią pergalę per savo karjerą planetos kalnų slidinėjimo taurės etapuose - penktąją šiame sezone - iškovojo 31-erių metų austrė Renate Goetschl, penktadienį Italijoje laimėjusi didžiausiojo slalomo etapo varžybas.Šioje rungtyje pirmaujanti sezono lyderė distanciją įveikė per 1 minutę 24,90 sekundės.