britiškoji

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „britiškoji“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „britiškoji“.

Visiškai paskiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams bus atliekami antikūnų tyrimai

Nuo COVID-19 visiškai paskiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams kitą savaitę bus atliekami kiekybiniai antikūnų tyrimai, penktadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Tai turėtų būti padaryta pirmadienį“, – BNS teigė NVSC atstovė Justina Petravičienė. Šią savaitę Lauksargių globos namuose koronavirusinę infekciją nustačius 14 abiem dozėmis paskiepytų gyventojų, NVSC trečiadienį ėmėsi aiškintis vakcinavimo įstaigoje aplinkybes.
Aktualijos 2021-02-26

Kauno klinikų direktorius neslepia nerimo dėl plintančios britiškosios atmainos: „Visi bijome“

LSMU Kauno klinikų generalinis direktorius profesorius Renaldas Jurkevičius neslepia, kad Lietuvoje plintanti britiškoji koronaviruso atmaina kelia nerimą ir tai gali pakeisti tiek sergamumo situaciją, tiek karantino atlaisvinimų planus. Trečiadienį pranešta, kad Lietuvoje nustatyta 11 naujų britiškosios koronaviruso (COVID-19) atmainos atvejų. „Metus laiko gyvename pandemijos sąlygomis. Visi turbūt laukėme, kada galėsime lengviau atsikvėpti, bet.

Epidemiologė Ašoklienė: „britiškoji“ koronaviruso atmaina į Lietuvą galėjo būti įvežta dar lapkritį

Lietuvos vyriausioji epidemiologė Loreta Ašoklienė sako, kad sparčiau plintanti „britiškoji“ koronaviruso atmaina į Lietuvą galėjo būti įvežta ir pradėjo plisti dar lapkritį, tačiau ji pabrėžia nemananti, kad ši atmaina yra dominuojanti. „Įvežimo rizika, ji galėjo būti ir rudenį, galbūt tai galėjo būti ir lapkričio mėnuo. Nes kol buvo pavieniai atvejai, mažai tikėtina, kad ją turėjom. (...) Labai tikėtina, kad gali būti ir daugiau tokių atvejų.
Į viršų