Brigita Svinkūnaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Brigita Svinkūnaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Brigita Svinkūnaitė“.

Europos čempionė Svinkūnaitė: „Kiekvieną dieną tampu vis geresne savo versija“

Lietuvos kiokušin karatė kovotoja Brigita Svinkūnaitė nuo mažų dienų Kauno „Rifo“ klube pasižymėjo išskirtine darbo etika ir tai atsipirko su kaupu. 20-metė sportininkė šiemet jau antrą kartą tapo Europos suaugusiųjų svorio kategorijos iki 50 kg čempionate. Kaunietė Ričardo Poškos auklėtinė B. Svinkūnaitė į suaugusiųjų kiokušin karatė pasaulį įsiveržė lyg viesulas.
2023-04-07

Europos čempionate – dar trys lietuvių titulai

Geteborge (Švedija) šiandien pasibaigusiame 2023 metų Europos pilno kontakto karatė čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo 4 aukso medalius, o iš viso pelnė 13 apdovanojimų ir nugalėjo komandinėje įskaitoje. Vakarinėje čempionato dalyje vyko kumitė rungties kovos, o jose lietuviai pelnė 3 čempionų titulus.
218
2023-04-02

Varšuvoje – ambicingų Lietuvos jaunųjų karatė kovotojų pergalės

Lenkijos sostinėje Varšuvoje įvykusiame 2022 metų Europos kiokušin karatė čempionate be svorio kategorijų geriausiai tarp lietuvių pasirodė Brigita Svinkūnaitė ir Orestas Abazorius, sugebėję prasibrauti į pusfinalį bei galutinėje įskaitoje užimti trečiąsias vietas. 20-metė Brigita Svinkūnaitė šiemet tapo Europos svorio kategorijos iki 50 kg čempione, tačiau Kauno „Rifo“ (treneris – Ričardas Poška) sportininkė įrodė, kad gali sėkmingai kautis ir su sunkesnėmis sportininkėmis.