brian grant

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brian grant“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brian grant“.

Dvidešimt aštuntoji Dariaus Songailos ekipos pergalė NBA lygoje

Dvidešimt aštuntąją pergalę trisdešimt septintosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iš ketvirtąją iš eilės iškovojo absoliutus lygos lyderis Sakramento "Kings" klubas, kuriame rungtyniauja Darius Songaila.
2004-01-17

Ketvirtadienį NBA lygoje svečiams pavyko iškovoti dvi pergales

Ketvirtadienį įvyko šešerios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose svečiams pavyko iškovoti dvi pergales. Toronto "Raptors" krepšininkai, nepaisant dar pirmame kėlinyje lyderio Vince`o Carterio patirtos traumos, išvykoje po pratęsimo 78:74 įveikė Naujojo Orleano "Hornets" ekipą, o Fynikso "Suns" svečiuose 105:96 privertė pasiduoti buvusį Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubą: Naujojo Orleano "Hornets" - Toronto "Raptors" 74:78(po pratęsimo)G...
2004-01-16

Šeštadienį visuose NBA lygos mačuose svečiai patyrė nesėkmes

Šeštadienį įvyko septynerios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose visas pergales iškovojo aikštelių šeimininkai. Tiesa, dvejuose mačuose svečiai atkakliai priešinosi ir pralaimėjo tik po pratęsimų: Niujorko "Knicks" - Milvokio "Bucks" 94:88Kurt Thomas 28 tšk. Michael Redd 19 tšk.
2004-01-11

NBA lygoje svečiams pavyko iškovoti septynias pergales

Penktadienį (04.04) įvyko dešimt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynių, kuriose septynias pergales pavyko iškovoti svečiams. Namuose varžovus nugalėjo tik Milvokio "Bucks", Nju Džersio "Nets", ir Sietlo "SuperSonics" klubai: Milvokio "Bucks" - Klivlendo "Cavaliers" 95:93Michael Redd 22 tšk. Ricky Davis 26 tšk.