brian cook

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brian cook“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brian cook“.

Trečioji iš eilės Dariaus Songailos klubo pergalė NBA

Trečią pergalę iš eilės iškovojo Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Pietryčių pogrupio lyderė Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" (34 pergalės ir 25 pralaimėjimai) ekipa, antradienį namuose 129:109 (31:28, 40:29, 30:26, 28:26) nugalėjusi Atlanto pogrupyje pirmaujančius Toronto "Raptors" (32/29) krepšininkus.Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 8 taškus, po krepšiu atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.
2007-03-07

NBA čempionas sutriuškino praėjusio sezono lygos finalininką

Trečiadienį (01.21) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempiono titulą ginantis San Antonijo "Spurs" klubas namie 99:76 sutriuškino praėjusio sezono lygos finalininkę Niu Džersio "Nets" komandą. 21 tašką nugalėtojams pelnė ir 17 kamuolių po krepšiais atkovojo Timas Duncanas. 18 taškų į svečių krepšį įmetė turkas Hidayetas Turkoglu, 16 - slovėnas Radoslavas Nesterovičius, 15 - Bruce`as Bowenas, 11 - prancūzas Tony Parkeris.
2004-01-22

Memfio "Grizzlies" NBA lygoje "Golden State Warriors" krepšininkus nugalėjo po dviejų pratęsimų

Pirmadienį (01.12) įvyko ketverios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose svečiams pavyko iškovoti tris pergales. Vakarų konferencijos Vidurio Vakarų pogrupio autsaideriai Memfio "Grizzlies" (19 pergalių ir 18 pralaimėjimų) krepšininkai išvykoje po dviejų pratęsimų 115:113 (28:25, 21:22, 24:34, 21:13, 8:8, 13:11) įveikė šeštąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje užimančią "Golden State Warriors" (15/21) ekipą.