brazdeikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brazdeikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brazdeikis“.

Brazdeikis G lygoje buvo nesustabdomas ir vos nepagerino rekordo

Ignui Brazdeikiui iki G lygos rezultatyvumo rekordo pritrūko vieno metimo, o Lietuvos pilietybės siekiančio žaidėjo ekipa pasiekė pergalę. „Westchester Knicks“ komandos puolėjas per 39 minutes pelnė 34 taškus (7/8 dvit., 6/11 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Krepšininko taškų G lygoje rekordas yra 36 taškai. NBA G lygoje I. Brazdeikis renka po 21,2 taško, atkovoja 7,5 kamuolio ir atlieka 3,1 rezultatyvaus perdavimo.
2020-02-27

Brazdeikis G lygoje surengė dar vieną solidų pasirodymą

Ignas Brazdeikis G lygos rungtynėse surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą. Niujorko „Knicks“ komandai priklausantis krepšininkas žaidė 37 minutes, pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 2/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir kartą prasižengė. Jis buvo rezultatyviausias „Westchester Knicks“ žaidėjas, bet komanda 105:117 pralaimėjo „Grand Rapids Drive“ klubui.
2020-02-12

Brazdeikis buvo arti trigubo dublio

Ignas Brazdeikis Nacionalinės krepšinio lygos plėtojimosi lygos rungtynėse buvo arti trigubo dublio. Lietuvos rinktinėje norintis žaisti krepšininkas per 40 minučių pelnė 31 tašką, atkovojo 14 kamuolių ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė 11 metimų iš 22. Jam iki G lygos taškų rekordo pritrūko penkių taškų. I.Brazdeikio atstovaujama „Westchester Knicks“ komanda 111:116 nusileido „Long Island Nets“ klubui.
2020-02-02

Brazdeikis sužaidė rezultatyvias rungtynes G lygoje

Ignas Brazdeikis sužaidė rezultatyvias rungtynes ir padėjo „Westcester Knicks“ komandai iškovoti pergalę G lygoje. I.Brazdeikis per 30 minučių įmetė 20 taškų (6/8 dvit., 2/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei po 5 kartus suklydo ir prasižengė. Jo atstovaujamas klubas 112:99 įveikė „Capital City Go-Go“ klubą.
2020-01-20

Brazdeikis pasirodė aikštėje, tačiau „Knicks“ neturėjo šansų prieš „Jazz“

Ignas Brazdeikis per savo gimtadienį pasirodė aikštėje, bet su Niujorko „Knicks“ (10/28) komanda patyrė pralaimėjimą. Niujorko ekipa svečiuose 104:128 (29:39, 24:33, 16:23, 35:33) pripažino Jutos „Jazz“ (25/12) pranašumą. „Knicks“ klubas po trijų kėlinių atsiliko 26 taškų deficitu ir I. Brazdeikis pasirodė aikštėje, kai mačo nugalėtojas jau buvo aiškus. Jis per penkias minutes pelnė tris taškus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.
2020-01-09

Brazdeikis G lygoje sužaidė rezultatyvias rungtynes

Ignas Brazdeikis G lygoje sužaidė rezultatyvias rungtynes. „Westchester Knicks“ komandos garbę ginantis krepšininkas per 31 minutę pelnė 21 tašką (5/10 dvit., 3/7 trit., 1/1 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 5 kartus prasižengė bei suklydo. Jo atstovaujama komanda 90:104 nusileido „Canton Charge“ klubui.
2019-12-18

Brazdeikis G lygoje sužaidė fantastines rungtynes

Ignas Brazdeikis sužaidė įspūdingas rungtynes G lygoje. „Wetchester Knicks“ komandos puolėjas pelnė 36 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Krepšininkas per 37 minutes pataikė 12 dvitaškių iš 19, 4 tritaškius iš 9 ir prametė vieną baudos metimą. Tačiau „Wetchester Knicks“ komanda 94:96 pralaimėjo „Gran Rapids Drive“ krepšininkams. Nugalėtojams 28 taškus pelnė Sekou Doumbouya.
2019-11-19

Brazdeikis žais G lygoje

Lietuvoje gimęs Ignas Brazdeikis žais G lygos komandoje. Niujorko „Knicks“ paskelbė, kad krepšininkas keliasi „Westchester Knicks“ klubo gretas ir čia turėtų debiutuoti jau artėjančią naktį. 20-ies metų puolėjas NBA šiame sezone sužaidė vos dvejas rungtynes, per kurias rinko po 2 taškus ir atliko 0,5 rezultatyvaus perdavimo. Šių metų NBA naujokų biržoje I. Brazdeikis buvo pakviestas 47-uoju šaukimu.
2019-11-10

Brazdeikis žaidė simboliškai, „Knicks“ dar kartą pralaimėjo

Ignas Brazdeikis antrą kartą iš eilės pasirodė aikštėje, bet Niujorko „Knicks“ (1/7) komanda patyrė dar vieną nesėkmę. Davido Fizdale‘o auklėtiniai svečiuose 102:122 (25:33, 34:31, 26:32, 17:26) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ (4/5) pranašumą. I. Brazdeikis aikštėje pasirodė mačo pabaigoje ir per keturias žaidimo minutes pasižymėjo tik dviem pramestais metimais. Detroito klubą į pergalę vedė Andre Drummondas, įmetęs 27 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.
2019-11-07

NBA debiutavęs Brazdeikis atskleidė didžiausią savo tikslą: geras jausmas žaisti

Lietuviškų šaknų turintis, bet Kanados piliečiu vis dar esantis Ignas Brazdeikis sekmadienį debiutavo pagrindinėje Niujorko „Knicks“ komandoje. Jis per keturias minutes spėjo įmesti keturis taškus. Tačiau jis žaidė nieko nelemiančias minutes, nes „Knicks“ tada stipriai atsiliko prieš Sakramento „Kings“ ir pralaimėjo. „Geras jausmas žaisti. Tačiau mes pralaimėjome, kas nėra gerai. Tačiau žaisti man tikrai patiko.