brandonas rushas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brandonas rushas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brandonas rushas“.

Vieninteliame nakties mače „Timberwolves“ apgadino reikalus „Trail Blazers“

NBA nakties rungtynių derlius nebuvo gausus. Sužaistas viena mačas, kuris baigėsi dramatiška Minesotos „Timberwolves“ pergale. Mineapolio komanda namie 110:109 parklupdė dvikovos favorite laikytą ir dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojančią Portlando „Trail Blazers“. Pirmasis kėlinys vyko permainingai. Pirmavo tai viena, tai kita komanda.
2017-04-04

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.
2017-04-02

„Cavaliers“ laimėjo NBA reguliarųjį sezoną

Klivlendo „Cavaliers“ klubas, kuriam atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, svečiuose rezultatu 117:109 (26:27, 36:20, 29:37, 26:25) nugalėjo Indianapolio „Pacers“ ekipą ir tapo NBA reguliariojo sezono nugalėtojais. Ž.Ilgauskas iš viso aikštelėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 16 taškų (7/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei blokavo 2 varžovo metimus.
2009-04-14

Darius Songaila vėl nežaidė, o „Wizards“ patyrė nesėkmę

Eilinę nesėkmę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė be traumuoto Dariaus Songailos rungtyniavusi Vašingtono „Wizards“ ekipa, kuri svečiuose 115:124 (28:30, 24:29, 24:33, 39:32) nusileido Indianos „Pacers“ klubui. 31 tašką svečių ekipai surinko Caronas Butleris (13 atk.kam.), 29 - Antawnas Jamisonas, 19 - Javaris Crittentonas, 12 - Andray Blatche'as, 9 - Nickas Youngas. Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Danny Grangeris (31 tšk.), Brandonas Rushas (29 tšk.
2009-03-30

D. Songailos klubas iškovojo retą pergalę

Vienuoliktąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa, kuri namuose 119:117 (29:37, 32:26, 31:31, 27:23) palaužė Indianos „Pacers“ krepšininkus. Pergalingus du taškus aidint finalinei mačo sirenai pelnė Caronas Butleris, kurio sąskaitoje šiose rungtynėse 35 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.
2009-02-09

NBA naujokų birža: „Bulls“ pasirinko D. Rose'ą, M. Kalnietis liko nepašauktas

Praėjusią naktį visų NBA gerbėjų akys krypo į Niujorką, kur įvyks NBA naujokų birža. Kaip ir buvo prognozuojama, 2008 metų naujokų birža buvo viena iš netikėčiausių per pastaruosius penkerius metus.
2008-06-27

Po 20 metų pertraukos NCAA krepšinio čempionais tapo Kanzaso studentai

Po dviejų dešimtmečių pertraukos JAV studentų krepšinio lygos (NCAA) čempione tapo Kanzaso "Jayhawks" komanda, pirmadienį finale po pratęsimo 75:68 (33:28, 30:35, 12:5) įveikusi Memfio "Tigers" ekipą. 20 taškų nugalėtojams pelnė Darrellas Arthuras, 18 - Mario Chalmersas, 12 - Brandonas Rushas, 11 - Sherronas Collinsas. Memfio gretose sėkmingiausiai žaidė Chrisas Douglas-Robertsas (22 tšk.), Derrickas Rose`as (18 tšk.