bouwmeester

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bouwmeester“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bouwmeester“.

Buriuotoja G. Scheidt Londono olimpinėse žaidynėse liko šešta

Londono olimpinių žaidynių moterų buriavimo varžybose „Laser Radial“ klasėje Lietuvos atstovė Gintarė Šait (Scheidt) užėmė šeštąją vietą. 29-erių metų pasaulio čempionė ir Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė surinko 82 baudos taškus (atmetus prasčiausią rezultatą). Finaliniame plaukime pirmadienį Lietuvos buriuotoja finišavo septinta. Olimpine čempione tapo 24-erių metų kinė Su Lidzia (Xu Lijia). Ji laimėjo finalinį plaukimą ir surinko 35 baudos taškus.
2012-08-06

Buriuotoja G. Scheidt pasaulio taurės varžybose – 21-a

Olandijoje vykusiame pasaulio buriavimo taurės varžybų penktajame etape – regatoje „Delta Lloyd Regatta“ - Lietuvos atstovė Gintarė Scheidt „Laser-Radial“ jachtų klasėje užėmė 21-ąją vietą. Nugalėjo olandė Marit Bouwmeester. Aušra Milevičiūtė užėmė 28-ąją, o Saima Plerpaitė - 45-ąją vietas. Iš viso klasifikuotos 59 buriuotojos. „Laser“ klasėje Rokas Milevičius tarp 123 dalyvių buvo 47-as.