borjomi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „borjomi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „borjomi“.

Sakartvelo vyriausybė linkusi priimti jai siūlomą „Boržomi“ gamintojo kontrolę

Sakartvelo vyriausybė linkusi priimti jai neatlygintinai siūlomą „Boržomi“ prekės ženklo mineralinio vandens gamintojo kontrolinį akcijų paketą, pareiškė Sakartvelo premjeras Iraklijus Garibašvilis, kurį cituoja vietos žiniasklaida. Tai leistų atnaujinti šio prekės ženklo mineralinio vandens gamybą bei išsaugoti darbo vietas „IDS Borjomi Georgia“ įmonėse. „Tiesiogiai bendravome su „Borjomi“ valdymo įmone, savininkais.
2022-05-24

Rusams priklausanti „Borjomi“ stabdo gamybą: skelbia apie finansinius sunkumus

Rusijos bendrovei „Alfa Group“ priklausanti mineralinio vandens gavybos įmonė „Borjomi“ stabo savo veiklą, skelbiama įmonės pranešime. Vienas iš didžiausių Rusijos privačių finansinių-investicinių konsorciumų „Alfa Group“ paskelbė, kad „Borjomi“ gamyklos Sakartvele susidūrė su finansinėmis problemomis dėl karo Ukrainoje.  Skelbiama, kad kilo problemos atliekant finansines operacijas, įskaitant operacijas bankų sąskaitose ir valiutos gavimą.
2022-04-29

„Rimi“ išima iš prekybos „Borjomi“, neprekiaus „Respublikos“ leidiniais

Prekybos tinklas „Rimi“ stabo prekybą „Respublikos“ ir „Vakaro žinių“ leidiniais. Taip pat stabdys mineralinio vandens „Borjomi“ užsakymus ir išims juos iš prekybos. Nuo kovo 1 d. prekybą „Respublika“ grupės leidiniais sustabdė Lietuvos paštas. Nuo minimos datos laikraščių „Respublika“ ir „Vakaro žinios“ nebebus galima įsigyti nei pašto skyriuose, nei pas laiškininkus. Dėl šių leidinių prenumeratos sprendimų bus ieškoma kartu su atsakingomis institucijomis.
2022-03-01

„Maxima“ iš prekybos išima mineralinį vandenį „Borjomi“

„Maxima“ pranešė, kad iš prekybos išima mineralinį vandenį „Borjomi“. „Stabdome mineralinio vandens „Borjomi“ užsakymus ir per ateinančias kelias dienas jį išimsime iš prekybos. Sprendimas priimtas remiantis vakar paskelbtomis Europos Sąjungos sankcijomis naujiems asmenins ir subjektams. Toliau sekame sąrašą fizinių ir juridinių asmenų, įtrauktų į ES sankcijų paketą, ir nebendradarbiaujame su sankcijų sąraše esančiais tiekėjais.
2022-03-01

Siautulingas piknikas su Jurgiu Didžiuliu sutraukė šimtus vilniečių

Nors ketvirtadienio rytas sostinėje prasidėjo lietingai, vakare oras – tarsi užsakytas. Tad pro debesis pradėjusi šviesti saulė vilniečius paskatino tik greičiau skubėti prie Baltojo tilto, kur „Borjomi“ pristatė jau savo šeštąjį pikniką. Vos ne tūkstantinė minia džiaugėsi ne tik vienas kito draugija, bet ir garsaus šefo Ruslano Bolgovo ruoštais neįtikėtinos receptūros burgeriais.
2017-06-08

Netradicinis piknikas ant „sužaliavusio“ Baltojo tilto sutraukė tūkstančius vilniečių

Šiandien vidudienį Vilniuje įvykęs pirmasis Europoje piknikas ant dirbtine žole padengto Baltojo tilto išskirtinius įspūdžius padovanojo beveik dviem tūkstančiams vilniečių ir miesto svečių. Renginio organizatoriai teigia, kad surengdami netradicinį pikniką ant Baltojo tilto siekė paskatinti žmones dažniau pietauti gryname ore ir mėgautis gyvenimu. Specialiai „Borjomi piknikui“ tiltas buvo padengtas 1000 kv. m. plotą užimančios, 9 tonas sveriančios dirbtinės žolės danga.
Lietuva 2013-08-08

Daugiau nei pusė lietuvių norėtų gyventi aktyviau

Ar lietuviai propaguoja aktyvų gyvenimo būdą? 42 proc. lietuvių teigia visiškai nesportuojantys ir neturintys jokio fizinių pastangų reikalaujančio hobio. Vardindami priežastis, trukdančias jiems gyventi aktyviau, žmonės dažniausiai skundžiasi užimtumu ir laiko stoka. Tokius rezultatus atskleidė natūralaus gruziniško mineralinio vandens „Borjomi“ užsakymu atlikta naujausia internetinė apklausa. Šiek tiek daugiau nei trečdalis respondentų (35,6 proc.
2012-08-06

Vilniuje bus surengtas rekordinis piknikas

Penktadienio popietę sostinės gyventojai ir miesto svečiai kviečiami rinktis pievelėje šalia Baltojo tilto, kur planuojama surengti didžiausią Lietuvoje pikniką. Juo siekiama atkreipti žmonių dėmesį į maitinimosi svarbą ir paskatinti miestų gyventojus bent pietų metu atitrūkti nuo įtempto darbo ritmo. Gydytoja dietologė Laisvūnė Petkevičienė atkreipia dėmesį, kad šiais laikais nuolat skubantys žmonės retai randa laiko maitintis sveikiau pietų metu.
titulinis 2012-07-27

„Borjomi“ steigia atstovybę Lietuvoje

„Georgian Glass & Mineral Water“ („GG & MW“), vienintelis gruziniško mineralinio vandens “Borjomi” gamintojas, savo veiklą Baltijos šalyse vykdys per antrinę bendrovę „IDS Borjomi – Europe“, kuri įsteigta Lietuvoje. Atstovybė Vilniuje bus atsakinga už veiklą visose trijose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Anot teigia „GG & MW“ generalinio direktoriaus Zaza Kikvadzė, Baltijos šalių rinka labai palanki ir bus siekiama ir toliau šį palankumą išlaikyti.
2009-02-19

Pradėtas patikrinimas dėl „Borjomi“ mineralinio vandens siuntų

Įtarusi importo dokumentų klastojimu, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sulaikė penkias natūralaus mineralinio „Borjomi“ krovinių siuntas bei dėl šio įvykio pradėjo tarnybinį patikrinimą.
REKLAMA
REKLAMA

Michailas Saakašvilis: kova už laisvę nebaigta (papildyta)

Vilniaus miesto rotušėje surengtame priėmime Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis dėkojo Lietuvos žmonėms už paramą ir sakė, jog kova už laisvę nėra baigta ir Gruzija niekada nepasiduos. „Jeigu šiandien manęs paklaustumėte, kur yra Europos sąžinė, tai aš Jums atsakyčiau, kad ji yra čia - Lietuvoje. Būtent Jūs, Lietuvos žmonės, ir saugote ją“, - sakė jis.

Gruzijos kalnai Užupio turguje

Rugsėjo 18 d. Užupio turgus šurmuliuos su šūkiu „Už vėją, už saulę, už kalnus, už žmogų“. Užupio turgus toliau plečia savo sienas. Nereikės niekur skristi lektuvu ar bildėti traukiniu - kalnuotosios Gruzijos skonis atsivers tiesiog Užupio turguje. Pirmą kartą turgaus istorijoje gruzinai visiems lankytojams pateiks kalnų ir tyro mineralinio vandens „Borjomi“ siurprizą (degustacijas), o užupiečiai paskirs Užupio respublikos ambasadorių Gruzijoje.
2008-09-17

Palaikant Gruziją

Taip atsitiko, jog apie įvykių Gruzijoje pradžią aš sužinojau nedideliame Latvijos mieste Valmieroje, čia vykstančioje vasaros mokykloje. Rugpjūčio 8 dieną po pirmųjų paskaitų ruošiamės vykti į Estiją. Turėdamas laisvą minutę nutariau panaršyti internete – čia ir sužinojau apie karinius veiksmus Pietų Osetijoje.
2008-08-13

Ilgiausiame Lietuvoje ultra bėgime triumfavo kaunietis

Savaitgalį Lietuvos pajūryje sėkmingai įvyko pirmasis ir ilgiausias Lietuvoje 101 km ultrabėgimas „Borjomi kelias“ nuo Būtingės iki Nidos. Greičiausiai šią, du su puse karto ilgesnę už maratoną, trasą įveikė kaunietis Vidas Totilas. Visą laiką pirmavęs ir varžovams šansų nepalikęs V.Totilas nuo Būtingės iki Nidos nubėgo per 7 val. 27 min. 15 sek.
2008-07-14

Savaitgalį pajūryje prasidės ilgiausias Lietuvoje 101 km bėgimas

Šį savaitgalį Lietuvos pajūryje startuos pirmasis „Vilniaus maratono“ rengėjos VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ organizuojamas 101 km ultra bėgimas „Borjomi kelias“ nuo Būtingės per Klaipėdą iki Nidos. Du su puse karto ilgesne distancija nei įprastinis maratonas išsiskiriantis, ilgiausias Lietuvoje ultra bėgimas bus skirtas atkreipti dėmesį į sveiką gyvenimo būdą ir Baltijos jūros vandens užterštumo problemą. Pirmajame ultra bėgime planuoja dalyvauti 26 Lietuvos bei Latvijos bėgikai.
2008-07-11
Į viršų