borja mayoralas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „borja mayoralas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „borja mayoralas“.

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

„Real“ sužaidė lygiosiomis su trečiojo diviziono klubu

Ispanijoje užfiksuota sensacija. Rezervine sudėtimi žaidęs karališkasis Madrido „Real“ taurės rungtynėse antradienį savo aikštėje 2:2 (0:1) išsiskyrė su trečiojo diviziono „Fuenlabrada“. Vis dėlto, „Real“ žengė į kitą varžybų etapą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę įmušė Luisas Milla. „Real“ rezultatą lygino, o vėliau komandą į priekį išvedė Borja Mayoralas, įvarčius pelnęs 62 ir 70 minutėmis. Pirmasis įmuštas po Garetho Bale’o perdavimo.
2017-11-29

Ispanijos čempionai nutraukė lygiųjų seriją

Du pastaruosius turus lygiosiomis su Valensijos komandomis rungtynes baigęs Madrido „Real“ reabilitavosi sekmadienį San Sebastiane, kur 3:1 (2:1) nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Borja Mayoralas. 28-ąją minutę rezultatą išlygino Kevinas Rodriguesas. Tačiau tas pats futbolininkas 36-ąją minutę nukreipė kamuolį į savuosius vartus. Paskutinį rungtynių įvartį 61-ąją minutę pelnė Garethas Bale’as.