bona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bona“.

Gynyboje silpnai atrodęs „Neptūnas“ patyrė antrą nesėkmę Čempionų lygoje

Klaipėdos „Neptūnas“ (3/2) FIBA Čempionų lygoje patyrė skaudų pralaimėjimą. Tomo Rinkevičiaus 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) turėjo pripažinti Bonos „Telekom Baskets“ krepšininkų (3/2) pranašumą. Svečiai pirmieji pelnė 4 taškus, tačiau varžovai atsakė 8 taškais, kol jų spurto nenutraukė iš toli įmetęs Deividas Gailius – 7:8. Komandos daugiau nei 6 minutes žaidė apylygiai, bet vėliau Bonos ekipa puikiai rungtyniavo puolime ir atitrūko.
2019-11-12

Lietuviai Bonos komandai surinko 24 taškus

Aštuntąją pergalę penkioliktose Vokietijos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ ekipa, kuri svečiuose 86:78 (21:19, 25:21, 16:22, 24:16, ) įveikė Berlyno „Alba“ klubą. 22 minutes aikštelėje praleidęs Benas Veikalas pelnė 12 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/4, baudos 3/4) taškų, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, sykį suklydo bei 3 sykius pažeidė taisykles.