bobis božinovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bobis božinovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bobis božinovskis“.

„Ekrano“ futbolininkai susigrąžino lyderių poziciją

Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių lyderiu po 6-o turo vėl tapo Panevežio „Ekranas“, pačioje lentelės viršūnėje jau buvęs po trečiojo turo. Panevėžiečiai pirmąją poziciją susigrąžino Vilniuje 1:0 įveikę „Vėtrą“, čempionate pirmavusią du turus. Šios rungtynės turėjo ir papildomą potekstę. Juk „Vėtrai“ nuo šio sezono vadovauja buvęs ilgametis „Ekrano“ strategas Virginijus Liubšys. Per lyderių dvikovą vienintelis įvartis įmuštas 22-ą minutę.
2008-05-04

Sutriuškinta ir „Sūduva“

Marijampolės „Sūduva“ per Baltijos futbolo lygos B grupės rungtynes Rygoje 0:3 (0:2) nusileido vietos „Skonto“ ekipai. Iki pertraukos šeimininkai įgijo dviejų įvarčių persvarą. 10 minutę pasižymėjo Olegas Laizanis, o 45-ąją kamuolį į suvalkiečių vartus pasiuntė Vladimiras Dvališvilis. „Sūduvos“ triuškinimą 80 minutę baigė Aleksejus Višniakovas. Mačą svečiai baigė nepilnos sudėties, nes 84 minutę iš aikštės buvo pašalintas Bobis Božinovskis.
2008-03-19

Vilniaus "Vėtra" nugalėjo uostamiesčio klubą

Naujajam sezonui besirengianti Lietuvos A futbolo lygos bronzos medalininkė Vilniaus "Vėtra" trečiadienį sostinės "Sportimos" manieže kontroliniame mače 2:0 (2:0) nugalėjo Klaipėdos "Atlanto" vienuolikę.Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Vitalis Stankevičius (21 min.) ir Nerijus Sasnauskas (31 min.).Antrojo kėlinio pradžioje traumą patyrė "Vėtros" saugas Bobis Božinovskis, kurį pakeitė klubo naujokas gynėjas Andrius Skerla.
2007-02-28

"Vėtros" vienuolikė baigė treniruočių stovyklą Turkijoje

Lietuvos futbolo čempionatui besirengianti šalies pirmenybių bronzos medalininkė Vilniaus "Vėtra" treniruočių stovyklą Turkijoje šeštadienį baigė pralaimėjimu 0:2 (0:0) Maskvos "Dinamo" (Rusija) vienuolikei. Nugalėtojams įvarčius pelnė Dmitrijus Chochlovas (50 min.) bei Igoris Semšovas (67 min.). "Esu patenkintas mūsų žaidimu pirmajame kėlinyje - turėjom iniciatyvą. Varžovus gelbėjo patikimai žaidęs lietuvis Žydrūnas Karčemarskas.